Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 17.-19.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Bláhová Nela (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Salame Lilly Jasmine | | 2:6, 6:3, 1:0 | | | |
| | | | | |
Bicencová Anna | 6:3, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Hronová Kateřina | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Ihnaťuková Solomija | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hrbková Lenka (3) | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Reitmaierová Stela | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Drhovská Sára | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Tvrzová Mia | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 7:5, 3:6, 1:0 |
| | | | | |
Kotaracova Silvie | | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vávrová Veronika | | | | | |
| | | | | |
| | | 7:6, 6:4 | | |
| | | | | |
PLAČKOVÁ MARKÉTA | | | | | |
| | | | | |
| | 4:6, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | |
Martincová Ester (4) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 7:6, 2:6, 1:0 | |
| | | | | |
Jámborová Ema | | | | | |
| | | | | |
| | scr. | | | |
| | | | | |
Vejšická Alžběta | | | | | |
| | | | | |
| | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | |
Jakimičová Lanna | | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šípková Agáta (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: START cca v 12:00 - Salame-Bicencová, Hronová-Ihnaťuková, Hrbková-Reitmaierová, Drhovská-Tvrzová, Kotaracová-Vávrová
START cca v 13:30 - Bláhová-???, Plačková-Martincová, Jámborová-Vejšická, Jakimičová-Šípková
Neděle start holky v 10:00 |
Hrací plán byl automaticky vylosován 16.12.2022 18:13:07 |
| Počet účastníků | 17 | Nasazení | CŽ | BH | Bláhová Nela | 158 | 9 | Šípková Agáta | 189 | 9 | Hrbková Lenka | 204 | 9 | Martincová Ester | 216 | 9 | Kotaracova Silvie | 220 | 6 | Hronová Kateřina | 238 | 6 | PLAČKOVÁ MARKÉTA | 255 | 6 | Bicencová Anna | 255 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 60 |
Kódové číslo akce: 402029 |
|
|