Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  I-TEC cup B
Pořadatel:  TK Havířov, z.s.
Datum:  13.-17.08.
Věk. kategorie:  dorost
Klakurka Lukáš
 
 
 
Bonk Vojtěch
6:1, 6:2
 
Beránek Ondřej
3:6, 7:6 (6), 7:6 (3)
 
Kalousek Kryštof
6:2, 6:1
 
Zavadil Alexandr
7:5, 6:1
 
Cvingráf Adam
6:1, 6:1
 
Lankočí Matyáš
6:1, 6:0
 
Krakovský Denis
3:6, 6:3, 6:1
 
 
 
Pešat Oliver
6:1, 6:1
 
Bartoš Adrian
6:0, 7:6 (4)
 
Špaček Jakub
6:3, 6:4
 
Volčík Petr
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Blumaier Daniel
 
Kozumplík Michal
4:6, 7:6 (8), 6:4
 
 
 
Velčovský Vojtěch
3:6, 7:5, 6:2
 
Knesl David
7:5, 6:3
 
Olša Michal
scr.
 
Pekara Přemysl
6:1, 6:2
 
Káňa Viktor
6:3, 6:1
 
Janík Petr
6:2, 6:7 (5), 6:1
 
Veigl Jakub
6:0, 6:3
 
Klimas Jan
6:3, 2:6, 6:4
 
Prášek Vojtěch
7:5, 6:0
 
Vidlář Tomáš
6:2, 6:0
 
Kremser Filip
6:2, 6:1
 
Fiala Jiří
5:7, 7:5, 6:2
 
 
7:5, 7:6 (4)
 
Juřena Michal
 
Valenta Radim
6:4, 6:2
 
 
 
Grulich Josef
6:3, 3:6, 6:1
 
Vala Filip
6:0, 6:0
 
Řehák Adam
6:2, 6:4
 
Frömel Karel
6:2, 6:0
 
Bako Jan
scr.
 
Zourek David
4:6, 6:2, 7:6 (5)
 
Křížek Matěj
6:0, 3:6, 6:2
 
Nagy Filip
6:1, 6:3
 
Mikelasvili David
6:4, 6:2
 
Bezdíček Bohumil
6:1, 6:7 (3), 6:3
 
Šafařík Jonáš
6:0, 6:3
 
OLŠAR Štěpán
6:3, 6:1
 
 
7:5, 7:5
 
Foldyna Matěj
 
David Tomáš
7:5, 6:1
 
 
 
Doppler Patrik
6:2, 6:4
 
Suchánek David
1:6, 7:6 (5), 6:3
 
Beneš Daniel
6:2, 6:3
 
Krahulec Jan
6:3, 6:0
 
Hanák Ondřej
6:2, 6:0
 
Prusenovský Adam
6:3, 1:6, 6:3
 
Kubatko Dominik
6:4, scr.
 
Kubáň Pavel
6:2, 6:0
 
Petráš Adam
6:2, 7:5
 
Glocman Michal
6:0, 6:2
 
Šimeček David
6:4, 6:0
 
Mandelík Lukáš
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:4
 
Guráš Martin
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: cizinec 1 - Mikelaisvili David , nar.18.8.2004
Počet účastníků55
NasazeníBH
Klakurka Lukáš 4825
Guráš Martin 8815
Foldyna Matěj 10215
Kozumplík Michal 11415
Valenta Radim 11815
Juřena Michal 12315
Blumaier Daniel 12315
David Tomáš 14012
Kategorie : 8Součet BH: 127
Kódové číslo akce: 312150

Klakurka Lukáš - Guráš Martin
 
 
 
Zavadil Alexandr - Káňa Viktor
0:6, 7:5, 1:0 (5)
 
Krahulec Jan - Bonk Vojtěch
6:2, 6:3
 
Barniak Radek - OLŠAR Štěpán
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Lankočí Matyáš - Kubatko Dominik
 
Blumaier Daniel - Krakovský Denis
6:4, 6:7 (6), 1:0 (7)
 
 
 
Pešat Oliver - Beránek Ondřej
scr.
 
Řehák Adam - Špaček Jakub
7:6 (4), 6:4
 
Fiala Jiří - Hanák Ondřej
6:4, 6:4
 
Olša Michal - Velčovský Vojtěch
7:6 (4), 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Juřena Michal - Prusenovský Adam
 
Valenta Radim - Vidlář Tomáš
6:2, 6:2
 
 
 
Mandelík Lukáš - Bartoš Adrian
scr.
 
Vala Filip - Bezdíček Bohumil
6:3, 7:5
 
Nagy Filip - Prášek Vojtěch
7:5, 6:4
 
Beneš Daniel - Šafařík Jonáš
6:2, 6:1
 
 
scr.
 
Kozumplík Michal - Veigl Jakub
 
Janík Petr - Kubáň Pavel
6:4, 7:5
 
 
 
Kalousek Kryštof - Šimeček David
7:5, 6:2
 
Doppler Patrik - Suchánek David
6:1, 6:0
 
Frömel Karel - Klimas Jan
1:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Glocman Michal - David Tomáš
2:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
6:4, 5:7, 1:0 (6)
 
Foldyna Matěj - Křížek Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 16.8.2021 v 10.00 hod. - Vala-Bezdíček/Foldyna-Křížek,
Počet dvojic23
NasazeníBH
Klakurka Lukáš 4825
Guráš Martin 8815
Foldyna Matěj 10215
Kozumplík Michal 11415
Valenta Radim 11815
Blumaier Daniel 12315
Juřena Michal 12315
David Tomáš 14012
Kategorie : 8Součet BH: 127
Kódové číslo akce: 314150

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kratochvíl Tomáš16.02.2006ITS Tennis Club, z.s.
Tajdus Tomáš30.06.2005TK Slavia Orlová
Řehák Daniel10.04.2006TK Milo Olomouc

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mikelasvili David18.08.2004-
Káňa Viktor09.02.2007TK Havířov, z.s.
Barniak Radek09.02.2004Tennis Hill Havířov o.s.