Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Strakonice
Datum:  14.-17.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Pospíšilová Denisa
 
 
 
Marnová Veronica
6:1, 6:0
 
Sokolova Vera
6:0, 6:2
 
Syrová Natálie
6:7, 7:5, 6:4
 
Kroupová Natálie
6:3, 6:2
 
Krejzová Andrea
6:3, 6:0
 
Čížková Pavla
6:0, 6:1
 
Pešková Johana
6:1, 6:1
 
 
 
Žílová Petra
6:1, 4:6, 6:2
 
Škachová Magdaléna
6:1, 4:6, 6:3
 
Soukupová Lucie
6:2, 2:6, 7:5
 
Beranová Veronika
6:4, 6:3
 
 
3:6, 6:3, 6:2
 
Drukerová Liliana Tucky
 
Hejtmánková Sára
6:4, 1:6, 7:5
 
 
 
Wagnerová Patricie
6:3, 6:2
 
Caisová Šárka
6:1, 6:0
 
Kotlíková Inez Maria
0:6, 6:2, 6:2
 
Chrtová Sarah
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Hrubanová Gabriela
 
Hrádková Eliška
4:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Reisingerová Adéla
6:2, 6:3
 
Brožová Kateřina
6:1, 6:1
 
Jilkova Michaela
6:2, 6:3
 
Drukerova Amelie Essie
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Neradová Kamila
 
Rozhodčí turnaje: Samcová Martina (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry pondělí 10:00
Počet účastníků25
NasazeníBH
Pospíšilová Denisa 5220
Neradová Kamila 6915
Hrubanová Gabriela 11212
Pešková Johana 12012
Hejtmánková Sára 12212
Drukerová Liliana Tucky 12512
Hrádková Eliška 1459
Čížková Pavla 1719
Kategorie : 8Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 212067

Brožová Kateřina - Pospíšilová Denisa
 
Neradová Kamila - Soukupová Lucie
scr.
 
Hejtmánková Sára - Kroupová Natálie
6:2, 6:2
 
Wagnerová Patricie - Chrtová Sarah
6:2, 6:1
 
Jilkova Michaela - Marnová Veronica
6:0, 4:6, 1:0 (8)
 
Kotlíková Inez Maria - Drukerová Liliana Tucky
6:1, 6:1
 
Čížková Pavla - Škachová Magdaléna
2:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Hrádková Eliška - Caisová Šárka
6:0, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Samcová Martina (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Pospíšilová Denisa 5220
Neradová Kamila 6915
Hejtmánková Sára 12212
Drukerová Liliana Tucky 12512
Hrádková Eliška 1459
Čížková Pavla 1719
Caisová Šárka 1909
Škachová Magdaléna 2506
Kategorie : 8Součet BH: 92
Kódové číslo akce: 214067

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mamicová Kristýna16.02.2000TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
Pávková Katrin06.07.2005I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čížková Pavla17.08.2004LTK Klatovy
Reisingerová Adéla13.07.2002TK Strakonice
Drukerova Amelie Essie27.06.2006Sokol Libiš