Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4 OPTIM TOUR JUTA cup
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  23.-27.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hrabalová Kristýna
 
 
 
Kajabová Klára
6:2, 6:3
 
Šilhavá Aneta
3:6, 6:0, 6:1
 
Škachová Magdaléna
2:6, 6:2, 6:4
 
Kněžková Nelly
6:3, 6:1
 
Blaščíková Kateřina
6:4, 6:3
 
Dörreová Adéla
6:1, 6:1
 
Moravcová Adéla
6:1, 7:5
 
 
 
Barnes Katherine
6:1, 6:3
 
Divilová Sára
6:2, 6:0
 
Slavíková Emma
7:6 (3), 4:6, 6:1
 
Lehká Tereza
6:1, 6:2
 
 
7:6 (5), 6:3
 
Pospíšilová Denisa
 
Kuchařová Michaela
7:6 (3), 6:2
 
 
 
Ohnoutková Tereza
6:1, 6:3
 
Fuksová Natalie
6:1, 6:3
 
Hrdinková Denise
6:1, 6:1
 
Šulcová Valerie
6:0, 6:1
 
 
7:6 (4), 2:0, scr.
 
Svozilová Marie
 
Richterová Šárka
5:7, 7:5, 6:1
 
 
 
Chrisstoffels Floortje
6:0, 6:4
 
Prouzová Anna-Marie
3:6, 6:4, 6:0
 
Zástěrová Lucie
7:6 (3), 6:1
 
Šimonová Sára
6:4, 6:0
 
 
7:5, 6:0
 
Pektorová Hana
 
Kubíková Patricie
2:6, 6:4, 6:4
 
 
 
Hejtmánková Sára
6:4, 6:1
 
Drukerová Liliana Tucky
6:4, 6:3
 
Havrlíková Adéla
7:6 (5), 6:2
 
Růtová Dominika
6:2, 6:0
 
 
6:0, 7:5
 
Dohnalová Rozálie
 
Novotná Nikola
6:3, 4:6, 6:3
 
Kubíková Lucie Marie
6:0, 6:0
 
Křenková Tereza
6:2, 7:5
 
Závišková Barbora
6:3, 6:4
 
Poláková Tereza
7:5, 6:0
 
Kroisová Adéla
6:4, 4:6, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Petruželová Markéta
 
Abeldinova Alla
6:2, 6:1
 
 
 
Filip Kateřina
6:2, 7:5
 
Jančíková Gabriela
6:1, 6:0
 
Hrubanová Gabriela
6:1, 6:3
 
Baďurová Veronika
6:1, 6:2
 
 
6:3, 1:6, 7:5
 
Csabi Petra
 
Augustinová Natálie
2:6, 7:6 (3), 7:5
 
Bohatová Zuzana
 
Lamiová Klára
6:3, 6:1
 
Slováková Kamila
3:6, 6:0, 6:0
 
Vašíčková Michelle
6:2, 6:0
 
Šulcová Vanesa
6:0, 6:0
 
 
1:6, 6:2, 6:4
 
Štruplová Julie
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program ÚTERÝ 27.7.: 9 30 h semifinále dvouher, po pauze následuje finále. Rozehra: 8,30-9,15 h kurty 4-5.
Počet účastníků51
NasazeníBH
Hrabalová Kristýna 3525
Štruplová Julie 3920
Petruželová Markéta 4120
Kuchařová Michaela 4620
Pektorová Hana 4720
Kubíková Patricie 5120
Pospíšilová Denisa 5220
Abeldinova Alla 5620
Kategorie : 12Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 212042

Hrabalová Kristýna - Dohnalová Rozálie
 
 
 
Drukerová Liliana Tucky - Drukerova Amelie Essie
scr.
 
Bohatová Zuzana - Havrlíková Adéla
4:6, 6:2 (3)
 
Šulcová Valerie - Blaščíková Kateřina
7:5, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Baďurová Veronika - Petruželová Markéta
 
Pektorová Hana - Šulcová Vanesa
6:2, 6:4
 
 
 
Závišková Barbora - Škachová Magdaléna
2:6, 6:3 (5)
 
Kněžková Nelly - Novotná Nikola
6:3, 6:2
 
Růtová Dominika - Šilhavá Aneta
1:6, 6:3 (11)
 
Dörreová Adéla - Ohnoutková Tereza
6:1, 6:2
 
 
6:0, 7:6 (3)
 
Křenková Tereza - Štruplová Julie
 
Csabi Petra - Filip Kateřina
6:2, 4:6 (9)
 
 
 
 
6:4, 3:6 (11)
 
Hrubanová Gabriela - Svozilová Marie
 
Barnes Katherine - Fuksová Natalie
4:6, 6:3 (4)
 
Slováková Kamila - Slavíková Emma
4:6, 6:0 (6)
 
 
6:2, 6:4
 
Richterová Šárka - Pospíšilová Denisa
 
Kubíková Patricie - Kroisová Adéla
6:7, 6:4 (8)
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Lamiová Klára - Hejtmánková Sára
 
Kajabová Klára - Zástěrová Lucie
6:4, 6:3
 
Jančíková Gabriela - Šimonová Sára
6:4, 7:6 (5)
 
 
6:4, 6:2
 
Moravcová Adéla - Abeldinova Alla
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Hrabalová Kristýna 3525
Štruplová Julie 3920
Petruželová Markéta 4120
Pektorová Hana 4720
Kubíková Patricie 5120
Pospíšilová Denisa 5220
Abeldinova Alla 5620
Novotná Nikola 6215
Kategorie : 12Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 214042

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubačáková Laura11.06.2004Městský tenisový klub Karviná
Nová Andrea05.11.2003TJ Spoje Praha
Ševčíková Linda09.06.1998TC Brno.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Augustinová Natálie29.01.2003TK PRECHEZA Přerov o.s.
Růtová Dominika24.01.2006TENIS-CENTRUM DTJ HK
Šilhavá Aneta03.06.2004Severočeská tenisová o.s.
Drukerova Amelie Essie27.06.2006Sokol Libiš