Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 - Kvalifikace MČR Optim Tour Houšťka cup
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  04.-09.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Vlčková Karolína (1)
 
 
 
Drukerova Amelie Essie
6:4, 6:4
 
Slavíková Emma
0:6, 7:5, 6:1
 
Jelínková Daniela
scr.
 
Podškubková Klára
6:1, 6:1
 
Michálková Barbora (15)
6:4, 6:3
 
 
 
Slivová Markéta (11)
6:2, 3:6, 6:4
 
 
 
Vajsejtlová Tereza
3:6, 7:6, 6:2
 
Damašková Kristýna
6:4, 3:6, 6:4
 
Pancová Julie
6:3, 6:1
 
Zástěrová Lucie
4:6, 6:3, 6:3
 
Kněžková Nelly (8)
7:6, 6:1
 
 
 
Petruželová Markéta (3)
6:2, 5:7, 6:3
 
 
 
Řezníčková Natálie
6:0, 7:5
 
Vachková Valentina
7:5, 6:4
 
Dohnalová Rozálie
6:1, 6:3
 
Vondrášková Kristýna
6:4, 2:6, 6:3
 
Šulcová Vanesa (10)
6:3, 6:3
 
 
 
Nováková Karolína (13)
6:3, 6:1
 
 
 
Kareisová Jana
6:3, 6:4
 
Rainke Natálie
6:1, 6:0
 
Heřmanová Ráchel
6:0, 2:0, scr.
 
Hejtmánková Sára
6:1, scr.
 
Rusová Alica (5)
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Nová Andrea (6)
 
Novotná Nikola
2:6, 7:6, 6:2
 
Odehnalová Nela
6:2, 6:0
 
Benešová Nicol
7:6, 6:3
 
Drudíková Monika
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Svozilová Marie (9)
 
 
6:1, 6:1
 
Charvátová Nela (16)
 
Dvořáková Kristýna
6:3, 7:6
 
Petáková Helena
6:2, 6:3
 
Dörreová Adéla
6:4, 6:3
 
Čížková Pavla
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Moravcová Adéla (4)
 
 
6:3, 4:6, 6:1
 
Kroisová Adéla (7)
 
Bohatová Zuzana
6:4, 6:1
 
Kajabová Klára
6:2, 6:0
 
Křtěnová Sonja
6:2, 6:4
 
Hrabalová Eliška
6:2, 5:7, 6:4
 
 
6:2, scr.
 
Neradová Kamila (12)
 
 
6:1, 7:6 (4)
 
Kotlíková Inez Maria (14)
 
Munzarová Lenka
7:6, 6:4
 
Fuksová Natalie
6:0, 6:1
 
Šílová Nela
6:1, 6:4
 
Hozmanová Vanessa
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Pospíšilová Denisa (2)
 
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry sobota 9:30 hod. Kontakt na finále: David Kyselka tel. 605 771 395

Hrací plán byl automaticky vylosován 05.07.2022 17:33:51
Počet účastníků48
NasazeníBH
Vlčková Karolína 3125
Pospíšilová Denisa 3225
Petruželová Markéta 3420
Moravcová Adéla 3520
Rusová Alica 3620
Nová Andrea 3720
Kroisová Adéla 4120
Kněžková Nelly 4520
Kategorie : 12Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 212017

Nová Andrea - Pospíšilová Denisa (1)
 
 
 
Čížková Pavla - Drudíková Monika
6:3, 6:3
 
Šílová Nela - Vajsejtlová Tereza
6:1, 6:0
 
Hozmanová Vanessa - Bohatová Zuzana
3:6, 6:1, 1:0 (4)
 
 
 
Damašková Kristýna - Drukerova Amelie Essie
6:4, 6:1
 
 
 
Moravcová Adéla - Šulcová Vanesa (3)
6:0, 6:4
 
 
 
Fuksová Natalie - Petáková Helena
6:4, 6:3
 
 
 
Charvátová Nela - Novotná Nikola
6:4, 6:2
 
 
 
Řezníčková Natálie - Podškubková Klára
6:4, 2:6, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Svozilová Marie - Kareisová Jana
 
 
6:2, 6:4
 
Benešová Nicol - Dohnalová Rozálie
 
 
16,60,108
 
Kučerová Tereza - Dörreová Adéla
 
 
6:1, 6:4
 
Neradová Kamila - Kroisová Adéla (4)
 
 
6:4, 6:2
 
Hrabalová Eliška - Jelínková Daniela
 
 
6:4, 6:0
 
Kajabová Klára - Rainke Natálie
 
 
scr.
 
Zástěrová Lucie - Odehnalová Nela
 
 
6:4, 6:4
 
Petruželová Markéta - Kněžková Nelly (2)
 

Hrací plán byl automaticky vylosován 06.07.2022 14:35:37
Počet dvojic17
NasazeníBH
Pospíšilová Denisa 3225
Petruželová Markéta 3420
Moravcová Adéla 3520
Nová Andrea 3720
Kroisová Adéla 4120
Kněžková Nelly 4520
Svozilová Marie 4720
Šulcová Vanesa 4820
Kategorie : 12Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 214017

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Peldová Nikola04.01.2006SK HAMR, z.s.
Kulhavá Veronika20.08.2001TENIS-CENTRUM DTJ HK
Malatinská Justýna09.10.2001VSK VŠB-TU Ostrava
Zikmundová Valérie11.10.2006TK Sparta Praha
Havlová Libuše28.05.2005Pliskova Tennis Academy, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vlčková Karolína17.10.2000TJ Spoje Praha
Heřmanová Ráchel22.02.2003LTC Pardubice
Elichová Sára07.04.2000SK Aritma Praha