Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  18.-20.11.
Věk. kategorie:  dospělí
Kroisová Adéla (1)
 
 
 
Shejbalová Tereza
6:4, 6:1
 
Blažková Kateřina
6:3, 6:1
 
Dvořáková Simona
6:0, 6:2
 
 
 
Blaščíková Kateřina (8)
6:0, 6:1
 
 
 
Hrabalová Eliška (4)
6:2, 6:1
 
 
 
Štětková Klára
6:3, 6:3
 
Schovancová Alena
6:4, 6:0
 
Šedivá Anna
6:2, 6:1
 
 
 
Vobořilová Anna (6)
7:6 (3), 6:3
 
 
 
 
3:6, 6:2, 7:5
 
Bezdíčková Hana (7)
 
 
7:6 (4), 6:2
 
Balounová Aneta
 
Havlíčková Lucie
6:0, 6:3
 
Novák Nicol
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Jelínková Daniela (3)
 
 
6:2, 6:0
 
Ondráčková Nikola (5)
 
 
6:3, 6:3
 
Svobodová Klára
 
Zběhlíková Ema
6:2, 6:1
 
Nálevková Barbora
4:6, 7:5, 6:4
 
 
6:7 (4), 6:2, 6:0
 
Brožová Natálie (2)
 
Rozhodčí turnaje: Rejlek Jiří (platná licence AV do 31.12.2025)

Hrací plán byl automaticky vylosován 17.11.2023 18:04:34
Fotografie:
foto
Popis: foto
Počet účastníků20
NasazeníBH
Kroisová Adéla 4620
Brožová Natálie 5520
Jelínková Daniela 8415
Hrabalová Eliška 8715
Ondráčková Nikola 9515
Vobořilová Anna 10215
Bezdíčková Hana 12312
Blaščíková Kateřina 15212
Kategorie : 8Součet BH: 124
Kódové číslo akce: 202920

Šílová Nela - Kroisová Adéla (1)
 
 
 
Zběhlíková Ema - Nálevková Barbora
6:0, 6:0
 
Havlíčková Lucie - Balounová Aneta
5:7, 6:3, 1:0 (4)
 
Ondráčková Nikola - Vobořilová Anna (3)
6:3, 6:1
 
 
 
Shejbalová Tereza - Jelínková Barbora
6:2, 6:3
 
 
 
 
4:6, 7:6 (3), 1:0 (7)
 
Štětková Klára - Dvořáková Simona
 
 
6:3, 6:1
 
Novák Nicol - Bezdíčková Hana (4)
 
 
6:2, 6:0
 
Blaščíková Kateřina - Šedivá Anna
 
 
4:6, 1:0 (5), 1:0 (9)
 
Hrabalová Eliška - Brožová Natálie (2)
 
Rozhodčí turnaje: Rejlek Jiří (platná licence AV do 31.12.2025)

Hrací plán byl automaticky vylosován 18.11.2023 13:42:32
Fotografie:
foto
Popis: foto
Počet dvojic9
NasazeníBH
Kroisová Adéla 4620
Šílová Nela 4720
Brožová Natálie 5520
Hrabalová Eliška 8715
Ondráčková Nikola 9515
Vobořilová Anna 10215
Bezdíčková Hana 12312
Blaščíková Kateřina 15212
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 204920

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Divilová Sára30.01.2007TC Dvůr Králové, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šílová Nela19.05.2006TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Jelínková Barbora19.05.2004TK Pernštýn 1897 Pardubice