Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.06.
Pořadatel:
středočeský (P - 300)
Místo konání:
Mladá Boleslav
Kódové číslo:
116830
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Kozderka Jiří
Na Celně 1403
293 01 Mladá Boleslav
Tel. (1):
775 275 790
E-mail:
kozderka@ak-tech.cz

Poznámka pořadatele:

Na MČR v Ostravě postupuje vítěz dvouhry.
Prezentace v pátek 11.6. do 18:00 hod prostřednictvím SMS na tel. číslo 775 275 790. Následovat bude rozlosování v klubovně LTC. Rozpis bude zveřejněn nejpozději ve 20:00 hodin.

Hraje se i čtyřhra. Dvouhra na dvě vítězné sady. Čtyřhra na místo třetí sady SUPER TIE BREAK a bez výhod NO AD. Na každý zápas tři nové míče Wilson US Open.
Leoš Fiala, předseda StčTS
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
54
20
 
Přijat do HS
07.04.2021 19:14:38
2.
Pučálka Jan 18.03.2002 Slavoj Český Brod
55
20
26
Přijat do HS
18.03.2021 13:48:09
3.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
87
15
 
Přijat do HS
08.04.2021 15:27:55
4.
Semerák Jan 26.01.2001 Slavoj Český Brod
99
12
 
Přijat do HS
25.05.2021 02:20:47
5.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
106
12
45
volná karta
20.05.2021 18:13:30
6.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
160
9
 
Přijat do HS
28.05.2021 13:09:55
7.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
175
9
11
Přijat do HS
02.05.2021 18:49:26
8.
Kadlec Libor 05.03.1987 SK Tenis Rohatsko
197
9
 
Přijat do HS
02.05.2021 16:48:31
9.
Tauber Václav 03.06.2002 LTC Slovan Kladno
222
9
525
Přijat do HS
20.05.2021 23:20:48
10.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
250
6
66
Přijat do HS
17.05.2021 19:34:40
11.
Pokorný Dominik 03.09.1998 Lokomotiva Beroun
261
6
 
Přijat do HS
13.04.2021 21:54:47
12.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
376
4
32
Přijat do HS
03.04.2021 18:20:14
13.
Janeček Adam 09.06.2004 LTC Kolín
398
4
300
Přijat do HS
05.06.2021 12:43:34
14.
Kulhánek Martin 10.07.2002 TK Radošovice
401
4
513
Přijat do HS
20.05.2021 14:19:52
15.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
401
4
97
Přijat do HS
28.05.2021 23:26:36
16.
Hoffmann Pavel 31.01.1999 LTC Kolín
415
4
 
Přijat do HS
09.06.2021 13:29:49
17.
Cihelka Jan 16.10.2002 F.H.TK Dobřichovice
439
4
94
Přijat do HS
19.05.2021 20:49:42
18.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
456
4
 
Přijat do HS
08.06.2021 16:29:08
19.
Janeček Jan 30.11.2000 LTC Kolín
473
4
 
Přijat do HS
05.06.2021 12:42:56
20.
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
473
4
294
Přijat do HS
06.06.2021 17:17:36
21.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
532
4
129
Přijat do HS
07.06.2021 21:36:20
22.
Bulíř Adam 26.09.2000 LTC Mladá Boleslav z.s.
586
3
 
Přijat do HS
05.05.2021 14:20:59
23.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
696
3
50
Přijat do HS
03.04.2021 21:35:06
24.
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Kolín
696
3
 
Přijat do HS
09.06.2021 13:30:21
25.
Beneš Jakub 29.09.1992 Sparta Kutná Hora
755
3
 
volná karta
13.04.2021 19:04:38
26.
Mrázek David 14.09.1992 LTC Slovan Kladno
813
1
 
volná karta
08.04.2021 16:10:31
27.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
813
1
62
Přijat do HS
08.05.2021 07:28:55
28.
Picek Samuel 01.12.2005 Slavoj Český Brod
813
1
216
Přijat do HS
09.05.2021 10:03:59
29.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
813
1
182
Přijat do HS
15.05.2021 22:45:55
30.
Kverek Libor 04.08.2003 LTC Mladá Boleslav z.s.
813
1
 
Přijat do HS
19.05.2021 11:58:01
31.
Křováček Jakub 19.05.1997 LTC Bakov n.Jiz.
813
1
 
Přijat do HS
20.05.2021 20:03:13
32.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 F.H.TK Dobřichovice
813
1
249
Přijat do HS
23.05.2021 20:36:52
33.
Šiler Martin 15.02.2005 Sokol Říčany
813
1
203
Přijat do HS
23.05.2021 23:04:28
34.
Petera Patrik 12.10.2005 F.H.TK Dobřichovice
813
1
209
Přijat do HS
26.05.2021 08:59:48
35.
Polák Michal 09.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
813
1
387
Přijat do HS
05.06.2021 18:22:39
36.
Hadaščok Vojtěch 25.07.2005 LTC Mladá Boleslav z.s.
813
1
274
Přijat do HS
06.06.2021 17:19:08
37.
Kozderka Marek 01.04.2004 LTC Mladá Boleslav z.s.
813
1
393
Přijat do HS
06.06.2021 17:22:59
38.
Svoboda Michal 04.09.1988 LTC Mladá Boleslav z.s.
813
1
 
Přijat do HS
07.06.2021 11:32:29
39.
Kurka Tomáš 05.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
813
1
406
Přijat do HS
07.06.2021 20:24:52
40.
Svoboda Tomáš 28.07.2005 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
813
1
532
Přijat do HS
07.06.2021 20:26:11
41.
Kovačka Matouš 09.03.2005 Sokol Říčany
813
1
267
Přijat do HS
08.06.2021 11:30:09
42.
Dostál Tadeáš 27.05.2005 LTC Mladá Boleslav z.s.
813
1
456
Přijat do HS
08.06.2021 17:44:26
43.
Kubelka Michal 18.03.1995 SK Tenis Rohatsko
813
1
 
Přijat do HS
10.06.2021 15:12:33
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brabec Martin 01.07.2002 SK Tenis Kladno
714
3
230
odhlášeno hráčem
29.05.2021 10:12:04
2.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
813
1
321
odhlášeno hráčem
30.05.2021 21:25:56
3.
Záruba Michal 23.03.1977 Sokol Ondřejov
794
3
 
odhlášeno hráčem
06.06.2021 07:40:57
4.
Hradecký Dan 14.06.2001 Slavoj Žiželice
813
1
 
odhlášeno hráčem
06.06.2021 10:19:45
5.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
404
4
219
odhlášeno hráčem
09.06.2021 09:22:39
6.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
297
6
185
odhlášeno hráčem
10.06.2021 14:11:08
7.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
479
4
510
odhlášeno pořadatelem
10.06.2021 19:11:18
8.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
813
1
336
odhlášeno hráčem
11.06.2021 09:34:10
9.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
108
12
546
odhlášeno hráčem
11.06.2021 14:47:56
10.
Hustoles Jan 10.03.1989 LTC Rudná
276
6
 
odhlášeno pořadatelem
11.06.2021 16:29:56
11.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
119
12
 
odhlášeno pořadatelem
11.06.2021 16:56:08
12.
Stavěl Martin 11.06.1988 TK Březnice
123
12
 
odhlášeno hráčem
11.06.2021 17:02:54
13.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
271
6
51
odhlášeno pořadatelem
11.06.2021 17:25:41