Český tenisový svaz

Hustoles Jonah

Datum narození:
10.03.1989
Platnost reg. do:
20.04.2025
Klub:
LTC Rudná
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2000
RTK TŠ Praha
856 (4)
 
 
 
2001
RTK TŠ Praha
753 (4)
 
 
 
2002
RTK TŠ Praha
388 (1)
 
 
 
2003
RTK TŠ Praha
 
895 (3)
 
 
2004
RTK TŠ Praha
 
885 (1)
 
 
2005
RTK TŠ Praha
 
 
809 (4)
 
2006
RTK TŠ Praha
 
 
837 (4)
 
2008
LTC Rudná
 
 
773 (1)
 
2010
LTC Rudná
 
 
 
2109 (3)
2011
LTC Rudná
 
 
 
2036 (3)
2012
LTC Rudná
 
 
 
790 (6)
2013
LTC Rudná
 
 
 
794 (4)
2014
LTC Rudná
 
 
 
590 (4)
2015
LTC Rudná
 
 
 
703 (4)
2017
LTC Rudná
 
 
 
686 (4)
2019
LTC Rudná
 
 
 
733 (3)
2020
LTC Rudná
 
 
 
473 (4)
2021
LTC Rudná
 
 
 
276 (6)
2022-Z
LTC Rudná
 
 
 
366 (4)
2022-L
LTC Rudná
 
 
 
471 (4)
2023-Z
LTC Rudná
 
 
 
841 (3)
2023-L
LTC Rudná
 
 
 
862 (3)
2024-Z
LTC Rudná
 
 
 
702 (3)
2024-L
LTC Rudná
 
 
 
722 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.05.2024, Chuchelská lajna

Sokol Chuchle (D - 100), K: 2/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.05.2024, Chuchelská lajna

Sokol Chuchle (D - 100), K: 2/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TJ Hvězda Kladno - LTC Rudná B
0
2.
03 - II. třída A
25.05.2024 NT 02.06., LTC Rudná B - TK Stochov
0
3.
03 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., LTC Rudná B - TJ Kralupy
0
4.
03 - II. třída A
01.06.2024 NT 16.06., TJ TK Neratovice - LTC Rudná B
1
5.
03 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná B
0
6.
03 - II. třída A
15.06.2024 NT 23.06., LTC Rudná B - CTA Rudná
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TJ Hvězda Kladno - LTC Rudná B
2
2.
03 - II. třída A
25.05.2024 NT 02.06., LTC Rudná B - TK Stochov
1
3.
03 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., LTC Rudná B - TJ Kralupy
0
4.
03 - II. třída A
01.06.2024 NT 16.06., TJ TK Neratovice - LTC Rudná B
0
5.
03 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná B
0
6.
03 - II. třída A
15.06.2024 NT 23.06., LTC Rudná B - CTA Rudná
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4