Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

30. Pražská liga

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
6
0
42:12
88:30
589:357
12
2
I.ČLTK Praha
Tisknout
5
1
46:8
94:20
624:301
11
3
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
5
1
42:12
86:31
607:346
11
4
TK Sparta Praha B
Tisknout
3
4
29:34
63:74
542:538
10
5
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
64:75
522:552
10
6
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
3
4
23:40
52:82
478:624
10
7
TJ Spoje Praha A
Tisknout
1
5
21:33
46:67
423:495
7
8
TENIS Klánovice A
Tisknout
0
7
2:61
8:122
180:752
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
15
TK Sparta Praha B TK Olymp Praha
2:7
5:15
60:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Soukup Daniel
20
Šebek Filip (H)
25
6:2
1:6
6:3
13
11
2
1
1
0
2.
Chmelař Marek
12
Kovář Josef (H)
25
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Chreneková Viktoria
6
Jelínková Adéla
15
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Miketová Nicoletta
4
Svoboda Adéla
12
1:6
6:3
4:6
11
15
1
2
0
1
5.
Horečný Christian
9
Turek Ondřej
25
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Dobyshev Yehor (Z)
6
Hnátek Marek (H)
6
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Chmelař Marek
Horečný Christian
12
9
Šebek Filip (H)
Kovář Josef (H)
25
25
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Hampl Viktor
Dobyshev Yehor (Z)
12
6
Turek Ondřej
Hnátek Marek (H)
25
6
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Burešová Karolína
Gottvaldová Anna (H)
6
12
Jelínková Adéla
Svoboda Adéla
15
12
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
               
60
100
5
15
2
7

Soupiska TK Sparta Praha B

jméno
nar.
BH
1
Luxa Tommy
13.06.2010
24
35
2
Kouba Vojtěch (H)
22.01.2010
30
30
3
Soukup Daniel
18.02.2010
60
20
4
Techlovský Tomáš
19.04.2010
493
4
5
Kynčl Jakub
01.10.2013
261
9
6
Hampl Viktor
04.10.2011
161
12
7
Chmelař Marek
09.07.2010
177
12
8
Horečný Christian
16.11.2010
184
9
9
Dobyshev Yehor (Z)
08.04.2010
355
6
10
Mňuk Jakub
10.10.2010
454
4
11
Miketa Matias
30.03.2013
896
1
12
Sladkovský Vavřinec
28.10.2012
896
1
21
Nikodymová Kristýna
19.10.2012
208
6
22
Gottvaldová Anna (H)
26.02.2011
134
12
23
Ulihrachová Ella
07.06.2011
151
9
24
Burešová Karolína
23.01.2012
244
6
25
Chreneková Viktoria
11.11.2011
240
6
26
Miketová Nicoletta
25.12.2010
330
4
27
Lagerlöf Vanessa (EU)
21.11.2011
727
1
28
Nováková Karolína
27.12.2013
727
1

Soupiska TK Olymp Praha

jméno
nar.
BH
1
Šebek Filip (H)
08.07.2011
43
25
2
Kovář Josef (H)
21.10.2010
48
25
3
Turek Ondřej
08.07.2010
51
25
4
Hnátek Marek (H)
09.02.2010
345
6
5
Rieser Sedrik Aurelius
15.01.2010
348
6
6
Pertlíček Daniel
17.10.2011
896
1
21
Krejčíková Viktorie (H)
03.01.2011
23
30
22
Jelínková Adéla
10.01.2011
66
15
23
Svoboda Adéla
19.04.2012
109
12
24
Staňková Laura
05.09.2011
177
9