Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

OŽA II. KV

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
4
1
28:17
61:35
420:295
9
2
Tenisklub Cheb B
Tisknout
3
2
26:19
55:42
389:382
8
3
TK Sokolov
Tisknout
3
1
22:14
48:34
365:284
7
4
TK Lokomotiva Plzeň C
Tisknout
2
2
19:17
39:37
296:273
6
5
TJ Slavoj Chodová Planá
Tisknout
1
3
13:23
27:48
218:338
5
6
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
0
4
9:27
19:53
243:359
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
4.5.2024
2
TK Sokolov Tenisklub Cheb A
6:3
12:8
92:70
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krása Štěpán
12
Buchner Robert (H)
9
6:4
1:6
7:5
14
15
2
1
1
0
2.
Fiala Štěpán
1
Trčka Patrik
6
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Reissmüllerová Hana
4
Svárovská Veronika
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Martincová Sára
1
Lavičková Anna
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Nedvěd Jan
1
Trčka Alex
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Maštera Jakub
1
Záboj Martin Pavel
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Reissmüllerová Hana
Martincová Sára
4
1
Svárovská Veronika
Lavičková Anna
1
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
8.
Krása Štěpán
Nedvěd Jan
12
1
Buchner Robert (H)
Trčka Patrik
9
6
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Fiala Štěpán
Maštera Jakub
1
1
Trčka Alex
Záboj Martin Pavel
4
1
6:7
6:4
10:2
22
13
2
1
1
0
               
92
70
12
8
6
3

Soupiska TK Sokolov

jméno
nar.
BH
1
Krása Štěpán
22.08.2010
162
12
2
Fiala Štěpán
26.05.2011
896
1
3
Nedvěd Jan
11.03.2012
896
1
4
Maštera Jakub
29.10.2010
896
1
5
Jakobec Karel
14.06.2012
896
1
6
Plemeník Robin
21.12.2010
896
1
7
Nedvěd Jakub
09.05.2014
896
1
8
Blecha Tobiáš
14.01.2014
896
1
21
Reissmüllerová Hana
19.03.2011
371
4
22
Martincová Sára
21.09.2011
727
1
23
Rybová Ellen
12.01.2012
727
1
24
Nečová Anežka
15.05.2014
727
1
25
Martincová Nicol
02.03.2014
727
1
26
Matějková Lillian
10.01.2013
727
1
27
Rybová Vivien
07.11.2014
727
1

Soupiska Tenisklub Cheb A

jméno
nar.
BH
1
Buchner Robert (H)
27.03.2011
224
9
2
Trčka Patrik
27.10.2010
369
6
3
Gajda Maxim
19.07.2010
448
4
4
Trčka Alex
27.10.2010
454
4
5
Masopust Ondřej
05.07.2013
896
1
6
Karafiát Adam
06.05.2011
896
1
7
Záboj Martin Pavel
16.04.2013
896
1
8
Hanuš Viktor
15.02.2014
896
1
9
Dujka Václav
29.12.2013
896
1
10
Žemlička Oliver
22.12.2014
896
1
11
Kiss Tadeáš
28.06.2012
896
1
12
Mesner Mikuláš
21.02.2014
896
1
21
Schwobová Agáta
13.06.2011
394
4
22
Havránková Tereza
29.11.2011
459
4
23
Svárovská Veronika
03.06.2012
727
1
24
Získalová Rozálie
10.11.2014
727
1
25
Morávková Barbora
08.09.2014
727
1
26
Lukášová Nela
17.04.2012
727
1
27
Lavičková Anna
08.01.2014
727
1