Český tenisový svaz

Krása Štěpán

Datum narození:
22.08.2010
Platnost reg. do:
15.04.2023
Klub:
TK Sokolov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Sokolov
752 (6)
 
 
 
2022-Z
TK Sokolov
529 (6)
513 (3)
 
 
2022-L
TK Sokolov
443 (6)
607 (3)
 
 
17.09.2022

Lokomotiva Karlovy Vary (C - 300), K: 4/4

8>4 Duchek, Krása - Bělohlávek, Máj 7:6 (5), 7:5
4>2 Duchek, Krása - Hudeček, Hnát scr.
2>1 Špelda, Bejček - Duchek, Krása 6:2, 6:0
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA II.B
30.4.2022, TK Sokolov - Lokomotiva Karlovy Vary
1
2.
OŽA II.B
7.5.2022, TJ Staňkov - TK Sokolov
1
3.
OŽA II.B
14.5.2022, TK Sokolov - TCF Schicht Mariánské Lázně
1
4.
OŽA II.B
28.5.2022, TK Lokomotiva Plzeň B - TK Sokolov
1
5.
OŽA II.B
4.6.2022, TK Sokolov - Tenisklub Cheb
1
6.
OŽA II.B
18.6.2022, TK Vodní stavby Plzeň - TK Sokolov
1
7.
OŽA II.B
25.6.2022, TK Sokolov - TJ Slavoj Chodová Planá
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA II.B
30.4.2022, TK Sokolov - Lokomotiva Karlovy Vary
1
2.
OŽA II.B
7.5.2022, TJ Staňkov - TK Sokolov
0
3.
OŽA II.B
14.5.2022, TK Sokolov - TCF Schicht Mariánské Lázně
1
4.
OŽA II.B
28.5.2022, TK Lokomotiva Plzeň B - TK Sokolov
1
5.
OŽA II.B
4.6.2022, TK Sokolov - Tenisklub Cheb
1
6.
OŽA II.B
18.6.2022, TK Vodní stavby Plzeň - TK Sokolov
1
7.
OŽA II.B
25.6.2022, TK Sokolov - TJ Slavoj Chodová Planá
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
7.5.2022, OŽA II.B
TJ Staňkov - TK Sokolov
team Kastl, Decker - Krása, Šenkýř 6:3, 7:5
získané body: 0 b.
4.6.2022, OŽA II.B
TK Sokolov - Tenisklub Cheb
team Krása, Šenkýř - Löw, Karafiát 6:1, 6:4
získané body: 1 b.
22.01.2022

Tenisklub Cheb (C - 350), K: 4/5

8>4 Krása, Buchner - Skácel, Skácel 6:3, 6:4
4>2 Krása, Buchner - Elsnic, Sameš 6:3, 6:4
2>1 Psota, Liška - Krása, Buchner 6:2, 6:0
získané body: 15 b.
24.09.2022

TK Chomutov (C - 300), K: 4/4

4>2 Buchner, Krása - Dlask, Červený 6:0, 6:0
2>1 Buchner, Krása - Železný, Kodeš 3:6, 6:0, 10:8
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽM II.
1.5.2022, TK Sokolov - TJ Slavoj Chodová Planá
4
2.
OŽM II.
8.5.2022, TK Horažďovice - TK Sokolov
4
3.
OŽM II.
15.5.2022, TK Sokolov - TK Lokomotiva Plzeň C
4
4.
OŽM II.
29.5.2022, TCG Karlovy Vary - TK Sokolov
0
5.
OŽM II.
19.6.2022, TK Sokolov - Tenisklub Cheb A
9
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽM II.
1.5.2022, TK Sokolov - TJ Slavoj Chodová Planá
4
2.
OŽM II.
8.5.2022, TK Horažďovice - TK Sokolov
0
3.
OŽM II.
15.5.2022, TK Sokolov - TK Lokomotiva Plzeň C
4
4.
OŽM II.
29.5.2022, TCG Karlovy Vary - TK Sokolov
0
5.
OŽM II.
19.6.2022, TK Sokolov - Tenisklub Cheb A
8
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37
8.5.2022, OŽM II.
TK Horažďovice - TK Sokolov
team Návrat, Smolík - Krása, Janků 6:2, 7:5
získané body: 0 b.
29.5.2022, OŽM II.
TCG Karlovy Vary - TK Sokolov
team Mudra, Fišer - Krása, Janků 6:2, 6:0
získané body: 0 b.
19.6.2022, OŽM II.
TK Sokolov - Tenisklub Cheb A
team Krása, Janků - Buchner, Trčka 6:2, 6:4
získané body: 8 b.