Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

43. 2.třída A (3+3)

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:16
497:215
10
2
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
4
1
39:6
78:18
529:216
9
3
Sokol Smíchov I. A
Tisknout
4
1
23:22
50:46
394:372
9
4
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
2
4
22:32
50:67
403:468
8
5
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
22:23
46:47
350:370
7
6
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
1
4
12:33
28:67
272:456
6
7
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
0
5
5:40
10:80
167:515
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
05.05.2024
5
TJ Spoje Praha B TJ Radlice z.s.
6:3
13:6
95:51
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Begun Jonathan
9
Langer Ondřej
6
6:3
3:6
6:7
15
16
1
2
0
1
2.
Rehberger David
6
Gothard Tobias
6
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Manninen Oskar
4
Rožok Matvej
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Halamová Barbora
12
Lehnerová Nikol
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Vanerová Nela
9
Voplakalová Kristýna
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Čápová Victoria
6
Růžičková Kristýna
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Vanerová Nela
Čápová Victoria
9
6
Voplakalová Kristýna
Růžičková Kristýna
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
8.
Begun Jonathan
Rehberger David
9
6
Gothard Tobias
Rožok Matvej
6
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Halamová Barbora
Manninen Oskar
12
4
Langer Ondřej
Lehnerová Nikol
6
3
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
               
95
51
13
6
6
3

Soupiska TJ Spoje Praha B

jméno
nar.
BH
1
Begun Jonathan
31.01.2014
321
9
2
Rehberger David
16.03.2013
667
6
3
Manninen Oskar
05.03.2013
1016
4
4
Matějka Pavel
13.12.2012
1528
3
5
Bednář David
10.09.2013
1623
1
6
Kudrna David
27.06.2012
1623
1
7
Blecha Tomáš
24.11.2014
1623
1
8
Hájek Ladislav
11.09.2014
1623
1
21
Halamová Barbora
11.09.2013
182
12
22
Vanerová Nela
24.04.2014
269
9
23
Čápová Victoria
28.08.2014
378
6
24
Trnečková Anna (H)
05.08.2014
508
6
25
Stejskalová Veronika
31.05.2013
677
4
26
Kvíčalová Klára
27.07.2014
1230
1

Soupiska TJ Radlice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Langer Ondřej
25.11.2012
538
6
2
Gothard Tobias
11.09.2013
511
6
3
Rožok Matvej
02.11.2014
1623
1
21
Lehnerová Nikol
02.05.2013
915
3
22
Valášková Viktorie
03.02.2012
1230
1
23
Braunová Laura
02.04.2013
1230
1
24
Voplakalová Kristýna
19.07.2014
1230
1
25
Růžičková Kristýna
02.02.2014
1230
1