Datum narození: | 24.04.2014 |
Platnost reg. do: | 04.10.2024 |
Klub: | TJ Spoje Praha |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-L | TJ Spoje Praha | 269 (9) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vanerová Nela | - | Kožuská Ráchel | 6:4, 6:0 |
8>4 | Vanerová Nela | - | Freylichová Aneta | 6:2, 6:3 |
4>2 | Bernas Skrollan | - | Vanerová Nela | 6:0, 6:0 |
získané body: 19 b. |
25.11.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Tomíšková, Maršálková | - | Freylichová, Vanerová | 6:2, 1:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Vanerová Nela | - | Altergott Larissa | 6:4, 6:2 |
16>8 | Hampel Klára | - | Vanerová Nela | 6:2, 6:0 |
získané body: 7 b. |
02.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Davis, Sedláčková | - | Vanerová, Kolářová | 6:1, 4:6, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
16.12.2023LTC Modřany 2005 (C - 800), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Robová Barbora | - | Vanerová Nela | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023LTC Modřany 2005 (C - 800), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Robová, Sudková | - | Vanerová, Kardoš | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
28.12.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kochlíková Valentýna | - | Vanerová Nela | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
28.12.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborPraha (P - 800), K: 13/13 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Šturmová Lilien | - | Vanerová Nela | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborPraha (P - 800), K: 13/13 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Vylitová, Fajfrová | - | Vanerová, Halamová | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pitliaková Justýna | - | Vanerová Nela | scr. |
získané body: 0 b. |
27.01.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Červenková Eliška | - | Vanerová Nela | 7:5, 6:3 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vanerová Nela | - | Takáčová Karolína | 6:2 7:6 |
8>4 | Maršálková Natali | - | Vanerová Nela | 6:2, 6:1 |
získané body: 10 b. |
10.02.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Vanerová, Halamová | - | Bernas, Hryha | Scr. |
4>2 | Maršálková, Jančí | - | Vanerová, Halamová | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Chrástová Zuzana | - | Vanerová Nela | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vanerová Nela | - | Roušarová Vanessa | 6:1, 6:0 |
8>4 | Robová Barbora | - | Vanerová Nela | 6:0, 6:0 |
získané body: 16 b. |
02.03.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Vanerová Nela | - | Bucharová Mia | 6:0, 7:5 |
16>8 | Kodrová Lucie | - | Vanerová Nela | 7:5, 3:6, 1:0 |
získané body: 9 b. |
02.03.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Nováková, Vanerová | - | Vindušková, Rezková | 6:0, 6:0 |
8>4 | Kolářová, Neubergová | - | Nováková, Vanerová | 6:3, 6:4 |
získané body: 5 b. |
09.03.2024, Mladší žáciSK Satalice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Vanerová Nela | - | Čápová Victoria | 6:0, 6:3 |
16>8 | Vanerová Nela | - | Holíková Klára | 1:6, 6:0, 1:0 (5) |
8>4 | Holejšovská Julie | - | Vanerová Nela | 6:0, 6:1 |
získané body: 10 b. |
09.03.2024, Mladší žáciSK Satalice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bernas, Tomšíková | - | Vanerová, Halamová | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024, O pohár Lucie HradeckéTenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vanerová Nela | - | Mecová Jasmine | 6:0, 6:0 |
8>4 | Koulová Anna | - | Vanerová Nela | scr. |
získané body: 16 b. |
23.03.2024TC ESO Praha z.s. (C - 800), K: 7/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Vanerová Nela | - | Wünschová Aurelia | 6:0, 6:0 |
16>8 | Volodina Sofiia | - | Vanerová Nela | 6:2, 6:0 |
získané body: 13 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |