Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

43. 2.třída A (3+3)

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:16
497:215
10
2
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
4
1
39:6
78:18
529:216
9
3
Sokol Smíchov I. A
Tisknout
4
1
23:22
50:46
394:372
9
4
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
2
4
22:32
50:67
403:468
8
5
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
22:23
46:47
350:370
7
6
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
1
4
12:33
28:67
272:456
6
7
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
0
5
5:40
10:80
167:515
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
2
Sokol Smíchov I. A volno
0:0
 
 
 
2
05.05.2024
7
Sokol Dolní Počernice z.s. Sokol Smíchov I. A
2:7
5:14
53:102
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024
11
Sokol Smíchov I. A Sportcentrum Uhříněves
5:4
10:8
75:83
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024
14
TJ Radlice z.s. Sokol Smíchov I. A
4:5
8:10
71:69
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024
20
Sokol Smíchov I. A Pála Vízner Tennis z.s.
5:4
12:9
84:68
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024
21
TJ Spoje Praha B Sokol Smíchov I. A
8:1
16:4
97:64
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2024
28
TCM Dubeč, z.s. Sokol Smíchov I. A
0:0
 
 
 

Soupiska Sokol Smíchov I. A

jméno
nar.
BH
1
Penttinen Mikael Otto
18.09.2012
540
6
2
Tomeček Samuel
23.07.2012
1426
3
3
Číž Sebastian
23.03.2014
1623
1
4
Dostál Daniel
25.10.2013
1623
1
5
Hradil Tobias
11.08.2014
1623
1
21
Filipová Nikola
29.01.2013
304
9
22
Kohoutková Adéla
10.02.2013
448
6
23
Mikulášková Ella
02.01.2012
814
4
24
Pačesová Karolína
02.06.2014
1230
1
25
Šimková Sophie Anna
07.06.2013
1230
1
26
Pavlíková Viktorie
24.09.2014
1230
1
Kapitán družstva Sokol Smíchov I. A
Příjmení a jméno: Filip Miloš
Telefon: 602667991
E-mail: mfilip@rsbcgroup.com
Zástupce kapitána družstva Sokol Smíchov I. A
Příjmení a jméno: Pleskot Vít Ing.
Telefon: 736137376
E-mail: vitpleskot@seznam.cz