Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

43. 2.třída A (3+3)

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:16
497:215
10
2
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
4
1
39:6
78:18
529:216
9
3
Sokol Smíchov I. A
Tisknout
4
1
23:22
50:46
394:372
9
4
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
2
4
22:32
50:67
403:468
8
5
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
22:23
46:47
350:370
7
6
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
1
4
12:33
28:67
272:456
6
7
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
0
5
5:40
10:80
167:515
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
4
TJ Radlice z.s. Sportcentrum Uhříněves
1:8
4:16
44:109
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Langer Ondřej
6
Medvedík Viktor
6
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Gothard Tobias
6
Velenský Šimon
4
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
3.
Rožok Matvej
1
Jamrich Tobiáš
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Lehnerová Nikol
3
Poláčková Natálie
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Valášková Viktorie
1
Kořínková Adéla
1
1:6
7:5
0:6
8
17
1
2
0
1
6.
Voplakalová Kristýna
1
Srnková Johana
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Voplakalová Kristýna
Lehnerová Nikol
1
3
Kořínková Adéla
Srnková Johana
1
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Langer Ondřej
Gothard Tobias
6
6
Medvedík Viktor
Velenský Šimon
6
4
4:6
7:6
0:1
11
13
1
2
0
1
9.
Rožok Matvej
Valášková Viktorie
1
1
Jamrich Tobiáš
Poláčková Natálie
1
4
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
               
44
109
4
16
1
8

Soupiska TJ Radlice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Langer Ondřej
25.11.2012
538
6
2
Gothard Tobias
11.09.2013
511
6
3
Rožok Matvej
02.11.2014
1623
1
21
Lehnerová Nikol
02.05.2013
915
3
22
Valášková Viktorie
03.02.2012
1230
1
23
Braunová Laura
02.04.2013
1230
1
24
Voplakalová Kristýna
19.07.2014
1230
1
25
Růžičková Kristýna
02.02.2014
1230
1

Soupiska Sportcentrum Uhříněves

jméno
nar.
BH
1
Medvedík Viktor
31.10.2012
645
6
2
Ivanovič Robert
24.07.2013
607
6
3
Velenský Šimon
16.01.2012
1016
4
4
Jankaj Michal
02.07.2012
1273
3
5
Mráz Antonín
16.09.2012
1047
4
6
Jamrich Tobiáš
08.04.2013
1623
1
7
Vydra Michal
09.03.2012
1623
1
8
Brych Alexander
04.11.2014
1623
1
9
Soldán Petr
02.05.2012
1623
1
10
Michta Matyáš
14.10.2014
1623
1
11
Rampas Tobiáš
04.12.2013
1623
1
12
Poláčková Natálie
25.04.2012
716
4
13
Kočíková Mia
20.01.2013
1161
3
14
Dubová Sara Sofia
15.02.2012
1161
3
15
Kořínková Adéla
11.06.2013
1230
1
16
Žahourová Emma
12.01.2013
1230
1
17
Srnková Johana
05.04.2014
1230
1
18
Sin Stefania
05.05.2012
1230
1
19
Knotek Jiří
31.10.2014
1230
1