Český tenisový svaz

Šíbíková Matylda

Datum narození:
17.09.2008
Platnost reg. do:
17.04.2025
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-Z
TJ LTC Poděbrady
 
591 (1)
 
 
2023-L
TJ LTC Poděbrady
 
661 (1)
722 (3)
 
2024-Z
TJ LTC Poděbrady
 
 
651 (3)
 
2024-L
TJ LTC Poděbrady
 
 
611 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04 - II. třída B
27.04.2024 NT 01.05., Tenis Semice a.s. - TJ LTC Poděbrady
0
2.
04 - II. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TJ LTC Poděbrady - TK Čelákovice
0
3.
04 - II. třída B
04.05.2024 NT 12.05., TJ LTC Poděbrady - LTC Starý Kolín
0
4.
04 - II. třída B
11.05.2024 NT 19.05., LTC Houštka D - TJ LTC Poděbrady
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04 - II. třída B
27.04.2024 NT 01.05., Tenis Semice a.s. - TJ LTC Poděbrady
0
2.
04 - II. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TJ LTC Poděbrady - TK Čelákovice
0
3.
04 - II. třída B
04.05.2024 NT 12.05., TJ LTC Poděbrady - LTC Starý Kolín
0
4.
04 - II. třída B
11.05.2024 NT 19.05., LTC Houštka D - TJ LTC Poděbrady
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - III. třída B
26.05.2024 NT 01.06., TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Nymburk
1
2.
26 - III. třída B
02.06.2024 NT 08.06., TJ Slavia Radonice - TJ LTC Poděbrady
1
3.
26 - III. třída B
05.05.2024 NT 11.05., TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště A
0
4.
26 - III. třída B
09.06.2024 NT 15.06., TJ TK Neratovice - TJ LTC Poděbrady
1
5.
26 - III. třída B
16.06.2024 NT 22.06., TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště B
1
6.
26 - III. třída B
12.05.2024 NT 25.05., SK Tenis Rohatsko - TJ LTC Poděbrady
1
7.
26 - III. třída B
19.05.2024 NT 25.05., TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - III. třída B
26.05.2024 NT 01.06., TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Nymburk
1
2.
26 - III. třída B
02.06.2024 NT 08.06., TJ Slavia Radonice - TJ LTC Poděbrady
1
3.
26 - III. třída B
05.05.2024 NT 11.05., TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště A
0
4.
26 - III. třída B
09.06.2024 NT 15.06., TJ TK Neratovice - TJ LTC Poděbrady
1
5.
26 - III. třída B
16.06.2024 NT 22.06., TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště B
0
6.
26 - III. třída B
12.05.2024 NT 25.05., SK Tenis Rohatsko - TJ LTC Poděbrady
1
7.
26 - III. třída B
19.05.2024 NT 25.05., TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8