Datum narození: | 30.11.2009 |
Platnost reg. do: | 11.04.2025 |
Klub: | SK TK Vodňany |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | SK TK Vodňany | 650 (1) |
|||
2024-L | SK TK Vodňany | 631 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023, Halový okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 300), K: 4/4 | 0 |
2 | 20.04.2024, Okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 200), K: 4/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023, Halový okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 300), K: 4/4 | 0 |
2 | 20.04.2024, Okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 200), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
09.12.2023, Halový okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 300), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Schneedorfer Dominik | - | Brož Marek | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, Halový okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 300), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Vačkář, Princ | - | Brož, Hejsek | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
20.04.2024, Okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 200), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Mikeš Vítek | - | Brož Marek | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
20.04.2024, Okresní přebor StrakoniceTK Strakonice (P - 200), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 10. Krajský přebor II. 28.4.2024, LTC Velešín z.s. - TJ Blatná |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 10. Krajský přebor II. 28.4.2024, LTC Velešín z.s. - TJ Blatná |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
28.4.2024, 10. Krajský přebor II. LTC Velešín z.s. - TJ Blatná | ||||
---|---|---|---|---|
team | Klein Tomáš | - | Brož Marek | 1:6, 6:7 |
získané body: 1 b. |
28.4.2024, 10. Krajský přebor II. LTC Velešín z.s. - TJ Blatná | ||||
---|---|---|---|---|
team | Klein, Bříza | - | Brož, Čanda | 1:6, 7:5, 1:0 |
získané body: 0 b. |