Český tenisový svaz

Tauber Jan

Datum narození:
15.05.2008
Platnost reg. do:
24.04.2025
Klub:
TK SK Kladno, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK Tenis Kladno
1417 (4)
 
 
 
2020
SK Tenis Kladno
1938 (3)
 
 
 
2021
SK Tenis Kladno
712 (1)
 
 
 
2022-Z
SK Tenis Kladno
 
656 (3)
 
 
2022-L
SK Tenis Kladno
 
599 (3)
 
 
2023-Z
SK Tenis Kladno
 
695 (1)
936 (3)
 
2023-L
TK SK Kladno, z.s.
 
 
829 (3)
 
2024-Z
TK SK Kladno, z.s.
 
 
630 (4)
 
2024-L
TK SK Kladno, z.s.
 
 
680 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.01.2024, Pohár TK Kročehlavy

TK Kročehlavy (D - 800), K: 2/2

0
2
03.02.2024

TK SK Kladno, z.s. (C - 800), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.01.2024, Pohár TK Kročehlavy

TK Kročehlavy (D - 800), K: 2/2

0
2
03.02.2024

TK SK Kladno, z.s. (C - 800), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - II. třída A
25.05.2024 NT 02.06., TK SK Kladno, B - TJ TK Neratovice
0
2.
03 - II. třída A
15.06.2024 NT 23.06., TK SK Kladno, B - TJ Hvězda Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - II. třída A
25.05.2024 NT 02.06., TK SK Kladno, B - TJ TK Neratovice
1
2.
03 - II. třída A
15.06.2024 NT 23.06., TK SK Kladno, B - TJ Hvězda Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
13.01.2024

TK SK Kladno, z.s. (C - 700), K: 5/5

32>16 Těšitel Marek- Tauber Jan3:6, 6:3, 1:0 (4)
získané body: 0 b.
08.03.2024

CTA Rudná (C - 800), K: 4/4

16>8 Klokov Martin- Tauber Jan6:2, 3:6, 1:0
získané body: 0 b.
08.03.2024

CTA Rudná (C - 800), K: 4/4

4>2 LI, Šubert - Kubica, Tauber 6:4, 3:6, 1:0
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
26.05.2024 NT 01.06., SPORT EDEN Beroun - TK SK Kladno, z.s.
0
1.
23 - II. třída A
26.05.2024 NT 01.06., TK SK Kladno, z.s. B - TC VITALITY Březnice
1
2.
23 - II. třída A
28.04.2024 NT 08.05., Tsport Votice o.s. - TK SK Kladno, z.s. B
0
3.
23 - II. třída A
02.06.2024 NT 08.06., TK Stochov - TK SK Kladno, z.s. B
1
4.
23 - II. třída A
16.06.2024 NT 22.06., TK SK Kladno, z.s. B - TO SK Mělník
1
5.
23 - II. třída A
12.05.2024 NT 25.05., TJ Kralupy - TK SK Kladno, z.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
26.05.2024 NT 01.06., SPORT EDEN Beroun - TK SK Kladno, z.s.
0
1.
23 - II. třída A
26.05.2024 NT 01.06., TK SK Kladno, z.s. B - TC VITALITY Březnice
0
2.
23 - II. třída A
28.04.2024 NT 08.05., Tsport Votice o.s. - TK SK Kladno, z.s. B
0
3.
23 - II. třída A
02.06.2024 NT 08.06., TK Stochov - TK SK Kladno, z.s. B
1
4.
23 - II. třída A
16.06.2024 NT 22.06., TK SK Kladno, z.s. B - TO SK Mělník
1
5.
23 - II. třída A
12.05.2024 NT 25.05., TJ Kralupy - TK SK Kladno, z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5