Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

22 - I. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
PTA - Říčany B
Tisknout
7
0
51:10
102:25
666:315
14
2
Tenisový klub Benátky
Tisknout
6
1
47:14
97:34
684:405
13
3
TK Radošovice
Tisknout
4
3
27:36
61:74
513:548
11
4
TK SC Mladá Boleslav B
Tisknout
3
4
28:35
62:74
532:548
10
5
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
3
4
27:36
60:74
500:573
10
6
LTC Houštka B
Tisknout
2
5
29:34
58:72
483:546
9
7
Slavoj Žiželice
Tisknout
2
5
27:36
54:76
475:579
9
8
Slavoj Český Brod B
Tisknout
1
6
14:49
35:100
375:714
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.05.2024 NT 01.06.
16
Slavoj Žiželice I. ČLTPK Čerčany
3:6
6:12
65:90
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lvovský Albert
9
Trázník Miroslav (H)
6
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Šmída Adam
4
Virag Martin
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Pavlík David
1
Nenadál Richard
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Šafránek Šimon
1
Hruška Karel Marek
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Drobková Amálie
4
Šípková Agáta (H)
9
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Brůžová Adéla
3
Stibůrková Lucie (H)
6
5:7
6:7
 
11
14
0
2
0
1
7.
Lvovský Albert
Šmída Adam
9
4
Trázník Miroslav (H)
Nenadál Richard
6
4
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
8.
Pavlík David
Šafránek Šimon
1
1
Virag Martin
Hruška Karel Marek
4
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Drobková Amálie
Brůžová Adéla
4
3
Šípková Agáta (H)
Stibůrková Lucie (H)
9
6
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
               
65
90
6
12
3
6

Soupiska Slavoj Žiželice

jméno
nar.
BH
1
Lvovský Albert
26.11.2008
295
9
2
Šmída Adam
02.10.2007
729
4
3
Poddaný Patrik (H)
07.09.2011
1135
1
4
Pavlík David
24.01.2010
1135
1
5
Šafránek Šimon
25.03.2011
1135
1
6
Havlín Oskar
05.11.2012
1135
1
7
Vrbický Jaroslav
02.10.2007
1135
1
8
Kosina Adam
07.09.2009
1135
1
9
Novák Jakub
25.04.2011
1135
1
10
Mahn Adam
04.04.2013
1135
1
11
Mrkvička Jan
11.02.2013
1135
1
12
Grus Vojtěch
13.05.2014
1135
1
21
Drobková Amálie
12.03.2010
521
4
22
Mrkvičková Marie
05.05.2008
634
3
23
Brůžová Adéla
02.02.2009
713
3
24
Bradáčová Tereza
09.02.2007
793
1
25
Rusínová Lucie
16.04.2010
793
1
26
Sklárová Markéta
02.04.2011
793
1
27
Pavlásková Alžběta
10.02.2011
793
1
28
Janatová Nela
03.12.2011
793
1

Soupiska I. ČLTPK Čerčany

jméno
nar.
BH
1
Matuška Václav
12.07.2007
1079
3
2
Trázník Miroslav (H)
02.07.2008
323
6
3
Virag Martin
13.02.2008
548
4
4
Horvath Vojtěch (H)
15.08.2010
1027
3
5
Petráček Petr
25.05.2009
680
4
6
Nenadál Richard
25.08.2010
722
4
7
Řada Kryštof (H)
16.02.2011
1027
3
8
Hruška Karel Marek
24.12.2008
1135
1
9
Vaigl Martin
03.09.2007
1135
1
10
Vitouš Jiří
14.08.2009
1135
1
11
Fiala Tomáš (H)
21.12.2011
1135
1
12
Tikovský Matyáš
05.02.2009
1135
1
21
Šípková Agáta (H)
14.12.2007
190
9
22
Stibůrková Lucie (H)
26.04.2009
267
6
23
Havlová Michaela
10.11.2007
512
4
24
Kankarová Lucia (H)
24.02.2011
793
1
25
Vintnerová Laura
05.09.2009
793
1
26
Málková Karolína (H)
13.04.2010
793
1
27
Nehasilová Maja
16.10.2007
793
1