Český tenisový svaz

Drobková Amálie

Datum narození:
12.03.2010
Platnost reg. do:
28.05.2023
Klub:
Slavoj Žiželice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
LTC Nový Bydžov
999 (3)
 
 
 
2022-Z
Slavoj Žiželice
223 (9)
 
 
 
2022-L
Slavoj Žiželice
160 (12)
619 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod
1
2.
33 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav z.s.
3
1.
37 - III. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TENIS CENTRE Kosmonosy - Slavoj Žiželice B
1
2.
37 - III. třída B
30.04.2022 NT 08.05., Slavoj Žiželice B - TK Čelákovice B
1
3.
37 - III. třída B
07.05.2022 NT 15.05., Tenis club Úvaly - Slavoj Žiželice B
1
4.
37 - III. třída B
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Žiželice B - TK Mnichovo Hradiště B
1
5.
37 - III. třída B
11.06.2022 NT 19.06., TK Benátky nad Jizerou B - Slavoj Žiželice B
3
6.
37 - III. třída B
14.05.2022 NT 22.05., Slavoj Žiželice B - LTC Kolín
3
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., Slavoj Žiželice - Slavoj Český Brod
3
2.
33 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav z.s.
4
1.
37 - III. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TENIS CENTRE Kosmonosy - Slavoj Žiželice B
1
2.
37 - III. třída B
30.04.2022 NT 08.05., Slavoj Žiželice B - TK Čelákovice B
1
3.
37 - III. třída B
07.05.2022 NT 15.05., Tenis club Úvaly - Slavoj Žiželice B
1
4.
37 - III. třída B
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Žiželice B - TK Mnichovo Hradiště B
1
5.
37 - III. třída B
11.06.2022 NT 19.06., TK Benátky nad Jizerou B - Slavoj Žiželice B
0
6.
37 - III. třída B
14.05.2022 NT 22.05., Slavoj Žiželice B - LTC Kolín
2
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., LTC Houštka B - Slavoj Žiželice
4
2.
42 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., TK PTA Kolín - Slavoj Žiželice
3
3.
42 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., Slavoj Žiželice - TK Oáza Říčany
12
4.
42 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., Slavoj Žiželice - TK Benátky nad Jizerou
9
5.
42 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Benešov - Slavoj Žiželice
6
6.
42 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
4
 Družstva celkem (2hra)
38
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., LTC Houštka B - Slavoj Žiželice
1
2.
42 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., TK PTA Kolín - Slavoj Žiželice
2
3.
42 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., Slavoj Žiželice - TK Oáza Říčany
0
4.
42 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., Slavoj Žiželice - TK Benátky nad Jizerou
0
5.
42 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Benešov - Slavoj Žiželice
5
6.
42 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
3
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42