Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

08 - III. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
Tisknout
7
0
53:10
109:24
731:326
14
2
TK Benátky B
Tisknout
6
1
51:12
105:29
706:386
13
3
TK Benátky C
Tisknout
4
3
35:28
74:63
579:553
11
4
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
3
4
26:37
58:78
554:638
10
5
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
3
4
24:39
52:84
503:628
10
6
TK Lysá n.L.
Tisknout
2
5
24:39
52:81
458:611
9
7
LTC Bakov n.Jiz.
Tisknout
2
5
21:42
47:89
494:660
9
8
TJ Slavia Radonice
Tisknout
1
6
18:45
43:92
442:665
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024 NT 02.06.
16
TJ Slavia Radonice TK Benátky B
1:8
4:16
69:115
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Koubovský Petr
3
Pšenička Jaroslav
3
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Koubovský Petr
1
Kuba Luboš
3
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
3.
Strnadová Markéta
3
Drábková Denisa
4
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Vlčková Petra
1
Michálková Tereza
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Woronycz Petr
1
Drábek Jan
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Hradecký Marek
1
Fiala Jindřich
1
6:2
3:6
3:6
12
14
1
2
0
1
7.
Woronycz Petr
Pavlok Štěpán
1
1
Pšenička Jaroslav
Kuba Luboš
3
3
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Koubovský Petr
Koubovský Petr
3
1
Fiala Jindřich
Pavelka Maxmilián
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Strnadová Markéta
Vlčková Petra
3
1
Drábková Denisa
Podráská Magdaléna
4
1
6:4
6:7
4:10
16
21
1
2
0
1
               
69
115
4
16
1
8

Soupiska TJ Slavia Radonice

jméno
nar.
BH
1
Koubovský Petr
29.10.1976
898
3
2
Koubovský Petr
03.07.2003
1029
1
3
Kořínek Michal
14.11.1978
1029
1
4
Woronycz Petr
28.03.1992
1029
1
5
Korselt Filip
27.07.1983
1029
1
6
Švec Tomáš
02.05.1983
1029
1
7
Strnad Oldřich
03.06.1987
1029
1
8
Hradecký Marek
19.05.1976
1029
1
9
Votruba Karel
06.08.1977
1029
1
10
Kováč Oliver (EU)
12.08.2007
1029
1
11
Pavlok Štěpán
03.05.2008
1029
1
12
Elner Emil
24.02.2012
1029
1
21
Strnadová Hana
05.07.1986
706
3
22
Strnadová Markéta
30.01.1984
828
3
23
Vlčková Petra
04.11.1992
927
1
24
Elnerova Katerina
18.08.1981
927
1

Soupiska TK Benátky B

jméno
nar.
BH
1
Pšenička Jaroslav
12.06.2000
774
3
2
Kuba Luboš
10.10.2007
744
3
3
Štýbr Michal
15.07.1989
552
4
4
Jetel Michal (H)
14.01.1996
1029
1
5
Drábek Petr
24.12.1977
1029
1
6
Michálek Ondřej
10.10.2000
1029
1
7
Drábek Jan
19.07.1974
1029
1
8
Truhlář Antonín
25.09.1976
1029
1
9
Fiala Jindřich
03.09.2009
1029
1
10
Pavelka Maxmilián
18.10.2008
1029
1
11
Drábek Jan
21.02.2005
1029
1
21
Novotná Kateřina
07.02.2008
616
4
22
Drábková Denisa
06.04.2007
469
4
23
Michálková Tereza
06.04.2002
927
1
24
Podráská Magdaléna
24.11.2007
927
1
25
Pňovská Anna
24.08.2008
927
1
26
Piroutková Eliška
05.02.2008
927
1
27
Válková Eva
26.03.1985
927
1