Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - II. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
CTA Rudná
Tisknout
6
0
46:8
94:26
648:367
12
2
TJ Kralupy
Tisknout
4
2
27:27
57:59
517:515
10
3
TJ Hvězda Kladno
Tisknout
4
1
25:20
55:46
455:425
9
4
TK Stochov
Tisknout
3
3
23:31
59:64
499:554
9
5
TK SK Kladno, B
Tisknout
2
4
29:25
61:56
511:478
8
6
Lokomotiva Beroun B
Tisknout
2
3
18:27
40:60
361:460
7
7
LTC Rudná B
Tisknout
1
5
21:33
50:74
474:566
7
8
TJ TK Neratovice
Tisknout
1
5
18:36
44:75
480:580
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
3
Lokomotiva Beroun B CTA Rudná
1:8
4:17
56:117
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
7
TK SK Kladno, B Lokomotiva Beroun B
7:2
15:5
108:50
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
10
Lokomotiva Beroun B LTC Rudná B
6:3
13:8
94:70
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
16
TJ Kralupy Lokomotiva Beroun B
6:3
12:6
94:61
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
TJ Hvězda Kladno Lokomotiva Beroun B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
24
Lokomotiva Beroun B TK Stochov
6:3
12:8
100:71
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
26
TJ TK Neratovice Lokomotiva Beroun B
0:0
 
 
 

Soupiska Lokomotiva Beroun B

jméno
nar.
BH
1
Loužecký Josef
22.12.2003
1004
3
2
Kincl Martin
10.07.1972
490
4
3
Pokorný Dominik
03.09.1998
1029
1
4
Grečmal Andrej (EU)
05.08.2000
1029
1
5
Piovarči Milan
06.03.1997
1029
1
6
Orság Miroslav
07.08.1974
1029
1
7
CHot Vladimír
31.12.2007
1029
1
8
Prokš Daniel (H)
02.10.2006
1029
1
9
Piovarčí Michal
07.12.1978
1029
1
10
Medřický Zdeněk
17.04.1980
1029
1
11
Sýkora Ivan
10.09.1972
1029
1
12
Kosina Radek
11.09.1973
1029
1
21
Veverková Tereza
15.06.1984
927
1
22
Kupková Lucie
10.04.1999
927
1
23
Krajnikovská Anna
13.07.2006
927
1
24
Pivcová Veronika
20.04.2008
927
1
25
Hrušková Anna
24.01.2008
927
1
26
Špalková Aneta
31.03.2002
927
1
27
Frojdová Jana (H)
24.03.1986
927
1
28
Bínová Eliška
13.01.2008
927
1
Kapitán družstva Lokomotiva Beroun B
Příjmení a jméno: Pokorný Dominik
Telefon: 607765533
E-mail: dpokorny98@gmail.com
Zástupce kapitána družstva Lokomotiva Beroun B
Příjmení a jméno: Loužecký Josef
Telefon: 739786379
E-mail: simona.louzecka@seznam.cz