Český tenisový svaz

Pivcová Veronika

Datum narození:
20.04.2008
Platnost reg. do:
13.04.2025
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Lokomotiva Beroun
420 (6)
694 (3)
 
 
2020
Lokomotiva Beroun
433 (6)
 
 
 
2021
Lokomotiva Beroun
562 (1)
562 (3)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná B
0
1.
17 - IV. třída E
27.04.2024 NT 01.05., TK Bouchalka - Lokomotiva Beroun C
1
2.
17 - IV. třída E
25.05.2024 NT 02.06., TJ ČECHIE Nový Jáchymov - Lokomotiva Beroun C
1
3.
17 - IV. třída E
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun C - LTC Beroun, z.s. C
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná B
0
1.
17 - IV. třída E
27.04.2024 NT 01.05., TK Bouchalka - Lokomotiva Beroun C
1
2.
17 - IV. třída E
25.05.2024 NT 02.06., TJ ČECHIE Nový Jáchymov - Lokomotiva Beroun C
0
3.
17 - IV. třída E
11.05.2024 NT 19.05., Lokomotiva Beroun C - LTC Beroun, z.s. C
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
26.05.2024 NT 01.06., Sportclub Řevnice, z.s. - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
28.04.2024 NT 08.05., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun - SPORT EDEN Beroun
1
1.
27 - III. třída C
05.05.2024 NT 11.05., TK Roja Příbram z.s. - Lokomotiva Beroun B
1
2.
27 - III. třída C
19.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun B - TK Hořovice
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
26.05.2024 NT 01.06., Sportclub Řevnice, z.s. - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
28.04.2024 NT 08.05., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
12.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun - SPORT EDEN Beroun
1
1.
27 - III. třída C
05.05.2024 NT 11.05., TK Roja Příbram z.s. - Lokomotiva Beroun B
1
2.
27 - III. třída C
19.05.2024 NT 25.05., Lokomotiva Beroun B - TK Hořovice
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6