Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - II. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
CTA Rudná
Tisknout
5
0
38:7
78:22
544:309
10
2
TK SK Kladno, B
Tisknout
2
3
26:19
55:42
448:375
7
3
TJ Kralupy
Tisknout
3
1
19:17
40:36
333:318
7
4
TJ Hvězda Kladno
Tisknout
3
1
19:17
41:40
352:362
7
5
TK Stochov
Tisknout
2
2
14:22
36:46
307:358
6
6
LTC Rudná B
Tisknout
1
3
16:20
37:47
329:371
5
7
Lokomotiva Beroun B
Tisknout
1
3
12:24
28:52
261:389
5
8
TJ TK Neratovice
Tisknout
0
4
9:27
25:55
313:405
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
TJ Hvězda Kladno LTC Rudná B
6:3
13:8
100:84
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
TJ TK Neratovice TJ Hvězda Kladno
4:5
10:11
102:95
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
TJ Hvězda Kladno TJ Kralupy
7:2
15:5
108:69
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
13
CTA Rudná TJ Hvězda Kladno
8:1
17:2
107:49
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
17
TJ Hvězda Kladno Lokomotiva Beroun B
0:0
 
 
 
6
15.06.2024 NT 23.06.
21
TK SK Kladno, B TJ Hvězda Kladno
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
25
TJ Hvězda Kladno TK Stochov
0:0
 
 
 

Soupiska TJ Hvězda Kladno

jméno
nar.
BH
1
Routa Marek
21.02.1995
681
4
2
Křepelka Jonáš
11.08.1989
480
4
3
Dlouhý Jan (H)
23.11.2007
947
3
4
Routa David
04.12.2001
1029
1
5
Skulina David
03.12.1991
1029
1
6
Moravec Jan (H)
09.08.1975
1029
1
7
Bílek Vítězslav
31.07.1983
1029
1
8
Kalina Matyáš (H)
10.04.1994
1029
1
21
Křepelková Tereza
05.04.1989
458
4
22
Urbanová Anna (H)
06.06.1989
927
1
23
Pecáková Gabriela
14.04.1998
927
1
24
Pokorná Markéta (H)
11.03.2004
927
1
25
Fišerová Daniela
16.06.1988
927
1
Kapitán družstva TJ Hvězda Kladno
Příjmení a jméno: Křepelka Jonáš Mgr.
Telefon: 775914199
E-mail: jonaskrepelka@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TJ Hvězda Kladno
Příjmení a jméno: Routa David
Telefon: 774378011
E-mail: terezapecakova@seznam.cz