Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

28. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha C
Tisknout
4
1
32:13
65:28
426:272
9
2
Pála Vízner Tennis z.s. B
Tisknout
4
0
22:14
47:31
370:283
8
3
TK Hovorčovice
Tisknout
3
1
24:12
51:25
341:275
7
4
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
2
3
23:22
47:47
361:409
7
5
SK Satalice B
Tisknout
2
2
22:14
45:31
335:290
6
6
Tenis Cibulka
Tisknout
1
4
16:29
36:62
391:459
6
7
SK Kamínka 1986, z.s.
Tisknout
1
4
8:37
20:74
340:508
6
8
TJ Radlice z.s. B
Tisknout
1
3
15:21
31:44
274:342
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
2
Sportcentrum Uhříněves TJ Radlice z.s. B
7:2
14:5
88:63
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
7
Tenis Cibulka Sportcentrum Uhříněves
2:7
5:14
62:87
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024
11
Sportcentrum Uhříněves SK Satalice B
3:6
7:12
64:91
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024
14
TK Hovorčovice Sportcentrum Uhříněves
7:2
15:4
100:51
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024
20
Sportcentrum Uhříněves SK Kamínka 1986, z.s.
4:5
8:10
71:93
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024
21
TJ Spoje Praha C Sportcentrum Uhříněves
0:0
 
 
 
7
23.06.2024
28
Pála Vízner Tennis z.s. B Sportcentrum Uhříněves
0:0
 
 
 

Soupiska Sportcentrum Uhříněves

jméno
nar.
BH
1
Olmer Filip
04.10.2007
996
3
2
Medvedík Jakub
02.07.2009
1135
1
3
Poláček Mikuláš
27.07.2007
1135
1
4
Mošna Ondřej
16.10.2007
1135
1
5
Rybář Jakub
05.10.2010
1135
1
6
Sobotka Samuel
19.03.2011
1135
1
7
Urbánek Tobiáš
18.04.2010
1135
1
8
Dias Patrik
13.07.2009
1135
1
9
Mozorov Viktor
13.06.2008
1135
1
10
Orkhan Said
01.03.2011
1135
1
11
Fiadzomor Benjamin
24.08.2008
1135
1
12
Dubský Erik
20.07.2009
1135
1
21
Rysová Nikola
19.07.2007
793
1
22
Kubová Veronika
18.10.2010
793
1
23
Tsoneva Stefani (EU)
04.06.2010
793
1
24
Tichá Kristýna
11.01.2011
793
1
25
Buriánková Karla
22.08.2011
793
1
26
Vybíralová Isabela
16.10.2009
793
1
27
Drebota Tina
16.06.2010
793
1
28
Sedláčková Aneta
29.09.2009
793
1
Kapitán družstva Sportcentrum Uhříněves
Příjmení a jméno: Fuxa Karel
Telefon: 721077921
E-mail: info@tenis-jircany.cz
Zástupce kapitána družstva Sportcentrum Uhříněves
Příjmení a jméno: Krajdl Martin
Telefon: 602879734
E-mail: info@tenis-jircany.cz