Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

28. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Pála Vízner Tennis z.s. B
Tisknout
6
0
36:18
75:39
555:367
12
2
TK Hovorčovice
Tisknout
5
2
39:24
82:49
569:490
12
3
TJ Spoje Praha C
Tisknout
5
1
38:16
77:34
508:329
11
4
TJ Radlice z.s. B
Tisknout
3
4
30:33
62:70
517:551
10
5
SK Satalice B
Tisknout
3
3
31:23
65:51
509:464
9
6
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
2
4
26:28
53:59
418:491
8
7
Tenis Cibulka
Tisknout
1
6
23:40
51:85
545:630
8
8
SK Kamínka 1986, z.s.
Tisknout
1
6
11:52
26:104
402:701
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
3
SK Kamínka 1986, z.s. Tenis Cibulka
2:7
7:13
74:103
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
6
SK Satalice B SK Kamínka 1986, z.s.
9:0
18:0
109:54
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024
12
SK Kamínka 1986, z.s. TK Hovorčovice
0:9
1:18
74:116
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024
13
TJ Spoje Praha C SK Kamínka 1986, z.s.
8:1
17:2
109:45
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024
20
Sportcentrum Uhříněves SK Kamínka 1986, z.s.
4:5
8:10
71:93
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024
22
SK Kamínka 1986, z.s. Pála Vízner Tennis z.s. B
0:9
0:18
19:108
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2024
27
TJ Radlice z.s. B SK Kamínka 1986, z.s.
6:3
12:6
85:43
Zápis o utkání - oficiální

Soupiska SK Kamínka 1986, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Poslušný Adam (H)
30.10.2008
1135
1
2
Matula Tadeáš (H)
17.12.2010
1135
1
3
Abt Jan
23.07.2008
1135
1
4
Brabec Lukáš
03.01.2008
1135
1
5
Brabec Filip
15.07.2011
1135
1
21
Pátková Amálie
29.08.2007
661
3
22
Neffová Dominika (H)
21.07.2006
793
1
23
Lutková Alena (H)
31.07.2008
793
1
24
Neuerová Eliška
23.09.2010
793
1
Kapitán družstva SK Kamínka 1986, z.s.
Příjmení a jméno: Novák Petr
Telefon: 777939496
E-mail: Peter.moon@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva SK Kamínka 1986, z.s.
Příjmení a jméno: Augusta Josef
Telefon: 733155879
E-mail: pepeaugusta@seznam.cz