Český tenisový svaz

Rybář Jakub

Datum narození:
05.10.2010
Platnost reg. do:
15.04.2025
Klub:
Sportcentrum Uhříněves
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-Z
Sportcentrum Uhříněves
811 (1)
 
 
 
2023-L
Sportcentrum Uhříněves
1000 (1)
 
 
 
2024-Z
Sportcentrum Uhříněves
 
650 (4)
 
 
2024-L
Sportcentrum Uhříněves
 
631 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28. 3.třída C
28.04.2024, Sportcentrum Uhříněves - TJ Radlice z.s. B
1
2.
28. 3.třída C
05.05.2024, Tenis Cibulka - Sportcentrum Uhříněves
0
3.
28. 3.třída C
12.05.2024, Sportcentrum Uhříněves - SK Satalice B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28. 3.třída C
28.04.2024, Sportcentrum Uhříněves - TJ Radlice z.s. B
1
2.
28. 3.třída C
05.05.2024, Tenis Cibulka - Sportcentrum Uhříněves
1
3.
28. 3.třída C
12.05.2024, Sportcentrum Uhříněves - SK Satalice B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.03.2024, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/6

0
2
09.03.2024, TO Bohemians YONEX

TO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.03.2024, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/6

0
2
09.03.2024, TO Bohemians YONEX

TO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.2.třída C
27.04.2024, TCM Dubeč, z.s. - Sportcentrum Uhříněves
0
2.
35.2.třída C
04.05.2024, Sportcentrum Uhříněves - TK Ruzyně Praha
1
3.
35.2.třída C
11.05.2024, TJ Sokol Vysočany C - Sportcentrum Uhříněves
1
4.
35.2.třída C
25.05.2024, Sportcentrum Uhříněves - Pála Vízner Tennis z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.2.třída C
27.04.2024, TCM Dubeč, z.s. - Sportcentrum Uhříněves
0
2.
35.2.třída C
04.05.2024, Sportcentrum Uhříněves - TK Ruzyně Praha
1
3.
35.2.třída C
11.05.2024, TJ Sokol Vysočany C - Sportcentrum Uhříněves
1
4.
35.2.třída C
25.05.2024, Sportcentrum Uhříněves - Pála Vízner Tennis z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4