Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
2
24:21
50:43
372:365
8
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
2
20:25
43:53
377:389
8
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
5
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
3
1
20:16
42:33
308:299
7
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
4
8:28
17:56
198:394
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
3
Sportcentrum Uhříněves B Sokol Smíchov I. B
4:5
8:10
78:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krajdl Martin
9
Bradáč Matěj
6
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
2.
Kalaš Radek
6
Farbiak Marek
4
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Rysová Nikola
1
Oberlanderová Natálie
3
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Obluková Michaela
1
Šornová Klára
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
5.
Slavětínský Jakub
1
Macek Vojtěch
4
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
6.
Brtník Šimon
1
Pidrman David
3
6:7
5:7
 
11
14
0
2
0
1
7.
Rysová Nikola
Obluková Michaela
1
1
Oberlanderová Natálie
Šornová Klára
3
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Krajdl Martin
Kalaš Radek
9
6
Farbiak Marek
Macek Vojtěch
4
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Souček Jakub
Slavětínský Jakub
6
1
Bradáč Matěj
Pidrman David
6
3
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
               
78
81
8
10
4
5

Soupiska Sportcentrum Uhříněves B

jméno
nar.
BH
1
Krajdl Martin
02.10.1991
262
9
2
Kalaš Radek
08.04.1999
341
6
3
Souček Jakub
07.06.1990
443
6
4
Fuxa Karel
11.09.1992
1029
1
5
Slavětínský Jakub
27.05.1993
1029
1
6
Brtník Šimon
25.02.1993
1029
1
7
Poláček Denis
06.12.2005
1029
1
8
Olmer Filip
04.10.2007
1029
1
9
Medvedík Jakub
02.07.2009
1029
1
10
Poláček Mikuláš
27.07.2007
1029
1
11
Mošna Ondřej
16.10.2007
1029
1
12
Mošna Daniel
08.02.2006
1029
1
21
Rysová Nikola
19.07.2007
927
1
22
Sochorová Jana
29.06.1988
927
1
23
Obluková Michaela
09.03.1989
927
1
24
Hlavsová Alžběta Marie
07.09.2006
927
1
25
Kubová Veronika
18.10.2010
927
1
26
Tsoneva Stefani (EU)
04.06.2010
927
1

Soupiska Sokol Smíchov I. B

jméno
nar.
BH
1
Chlumský Tomáš
18.05.1999
415
6
2
Bradáč Matěj
20.04.2004
355
6
3
Farbiak Marek
19.06.1988
543
4
4
Macek Vojtěch
20.03.2001
509
4
5
Pidrman David
25.03.2000
947
3
6
Pavlík Šimon
10.04.1990
1029
1
7
Macek Matyáš
14.03.2004
1029
1
8
Pidrman Dominik
24.02.2003
1029
1
9
Keníž Martin (EU)
06.11.1984
1029
1
21
Oberlanderová Natálie
23.03.2007
658
3
22
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
04.06.2002
927
1
23
Řežábková Marika
18.10.1992
927
1
24
Šornová Klára
31.03.2007
927
1
25
Tomečková Anita
10.09.2008
927
1
26
Neffová Dominika
21.07.2006
927
1