Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
2
24:21
50:43
372:365
8
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
2
20:25
43:53
377:389
8
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
5
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
3
1
20:16
42:33
308:299
7
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
4
8:28
17:56
198:394
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
20
TK Horní Měcholupy C Sportcentrum Uhříněves B
5:4
10:8
89:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Duda Adam
9
Krajdl Martin
9
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Duda Václav
1
Kalaš Radek
6
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
3.
Zajíčková Kateřina (H)
1
Obluková Michaela
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Přikrylová Kateřina (H)
1
Rysová Nikola
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Jumar Jakub
1
Souček Jakub
6
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Hrouda Tomáš
1
Slavětínský Jakub
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
7.
Zajíčková Kateřina (H)
Přikrylová Kateřina (H)
1
1
Obluková Michaela
Rysová Nikola
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
8.
Duda Václav
Hrouda Tomáš
1
1
Krajdl Martin
Kalaš Radek
9
6
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Duda Adam
Jumar Jakub
9
1
Souček Jakub
Slavětínský Jakub
6
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
89
62
10
8
5
4

Soupiska TK Horní Měcholupy C

jméno
nar.
BH
1
Duda Adam
02.08.2008
259
9
2
Duda Václav
13.09.1974
1029
1
3
Jumar Jakub
08.10.2007
1029
1
4
Hrouda Tomáš
06.12.1986
1029
1
5
Fröhlich Adam
24.01.1973
1029
1
6
Koliha Matouš (H)
21.12.1972
1029
1
7
Holada Jan
16.03.2007
1029
1
8
Fojtů Lukas
19.01.2008
1029
1
9
Máca Ondřej
17.03.1996
1029
1
10
Mohamed Rahman (H)
30.07.2009
1029
1
11
Jumar Pavel
29.08.1975
1029
1
12
Holub Jakub (H)
08.01.2008
1029
1
21
Pešková Johana
23.01.2002
325
6
22
Zajíčková Kateřina (H)
07.02.2010
927
1
23
Rosolová Petra
20.12.1993
927
1
24
Přikrylová Kateřina (H)
28.08.2010
927
1
25
Sázavská Veronika
10.07.1982
927
1
26
Allertová Kamila
05.01.1967
927
1
27
Mužíková Tereza (H)
09.01.2004
927
1
28
Procházková Eva
15.05.1985
927
1

Soupiska Sportcentrum Uhříněves B

jméno
nar.
BH
1
Krajdl Martin
02.10.1991
262
9
2
Kalaš Radek
08.04.1999
341
6
3
Souček Jakub
07.06.1990
443
6
4
Fuxa Karel
11.09.1992
1029
1
5
Slavětínský Jakub
27.05.1993
1029
1
6
Brtník Šimon
25.02.1993
1029
1
7
Poláček Denis
06.12.2005
1029
1
8
Olmer Filip
04.10.2007
1029
1
9
Medvedík Jakub
02.07.2009
1029
1
10
Poláček Mikuláš
27.07.2007
1029
1
11
Mošna Ondřej
16.10.2007
1029
1
12
Mošna Daniel
08.02.2006
1029
1
21
Rysová Nikola
19.07.2007
927
1
22
Sochorová Jana
29.06.1988
927
1
23
Obluková Michaela
09.03.1989
927
1
24
Hlavsová Alžběta Marie
07.09.2006
927
1
25
Kubová Veronika
18.10.2010
927
1
26
Tsoneva Stefani (EU)
04.06.2010
927
1