Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
2
24:21
50:43
372:365
8
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
2
20:25
43:53
377:389
8
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
5
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
3
1
20:16
42:33
308:299
7
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
4
8:28
17:56
198:394
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
17
Sokol Smíchov I. B LTC Radotín A
5:4
11:10
95:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chlumský Tomáš
6
Špringer Adam
6
0:6
6:7
 
6
13
0
2
0
1
2.
Bradáč Matěj
6
Hanzlík David
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Oberlanderová Natálie
3
Wallová Anna
4
6:3
4:6
1:6
11
15
1
2
0
1
4.
Řežábková Marika
1
Šebestová Zuzana
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Pidrman David
3
Hudek Michael
1
6:2
4:6
6:3
16
11
2
1
1
0
6.
Macek Matyáš
1
Neřold Kryštof
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Oberlanderová Natálie
Řežábková Marika
3
1
Wallová Anna
Šebestová Zuzana
4
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Chlumský Tomáš
Macek Vojtěch
6
4
Hanzlík David
Neřold Kryštof
1
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
9.
Bradáč Matěj
Pidrman David
6
3
Špringer Adam
Hudek Michael
6
1
6:7
7:6
1:0
14
13
2
1
1
0
               
95
88
11
10
5
4

Soupiska Sokol Smíchov I. B

jméno
nar.
BH
1
Chlumský Tomáš
18.05.1999
415
6
2
Bradáč Matěj
20.04.2004
355
6
3
Farbiak Marek
19.06.1988
543
4
4
Macek Vojtěch
20.03.2001
509
4
5
Pidrman David
25.03.2000
947
3
6
Pavlík Šimon
10.04.1990
1029
1
7
Macek Matyáš
14.03.2004
1029
1
8
Pidrman Dominik
24.02.2003
1029
1
9
Keníž Martin (EU)
06.11.1984
1029
1
21
Oberlanderová Natálie
23.03.2007
658
3
22
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
04.06.2002
927
1
23
Řežábková Marika
18.10.1992
927
1
24
Šornová Klára
31.03.2007
927
1
25
Tomečková Anita
10.09.2008
927
1
26
Neffová Dominika
21.07.2006
927
1

Soupiska LTC Radotín A

jméno
nar.
BH
1
Špringer Adam
08.03.2000
446
6
2
Hanzlík David
13.02.1999
1029
1
3
Hudek Michael
12.10.1988
1029
1
4
Bartoníček Jiří
13.12.1966
1029
1
5
Neřold Kryštof
16.12.1995
1029
1
6
Pašek Miroslav
11.03.1970
1029
1
7
Růžička Tomáš
12.04.1980
1029
1
8
Kacíř Rostislav
16.06.1976
1029
1
9
Neřold Petr
07.09.1966
1029
1
10
Šobr Tomáš
01.04.1961
1029
1
11
Johanides Jan
15.02.2000
1029
1
12
Sladký Štěpán
08.07.1999
1029
1
21
Wallová Anna
19.03.1987
586
4
22
Kuberová Adéla
24.07.2008
828
3
23
Schäferová Elena
19.11.1968
734
3
24
Šebestová Zuzana
01.08.1993
927
1
25
Honzková Alžběta
11.04.1990
927
1
26
Petlanová Nela
10.08.2009
927
1
27
Zounková Martina
15.07.2001
927
1
28
Mezerová Adéla
23.01.2001
927
1