Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
2
24:21
50:43
372:365
8
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
2
20:25
43:53
377:389
8
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
5
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
3
1
20:16
42:33
308:299
7
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
4
8:28
17:56
198:394
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
16
Sokol Smíchov I. B TJ Sokol Vršovice II.
3:6
6:13
61:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Farbiak Marek
4
Svoboda Michal
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Macek Vojtěch
4
Cienciala Jan (H)
4
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Oberlanderová Natálie
3
Časarová Veronika
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
4.
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
1
Čurdová Simona (H)
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Pidrman David
3
Orálek Štěpán
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Keníž Martin (EU)
1
Votápek Jakub
1
2:6
6:2
6:2
14
10
2
1
1
0
7.
Oberlanderová Natálie
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
3
1
Časarová Veronika
Strejčovská Veronika
1
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Pidrman Dominik
Farbiak Marek
1
4
Svoboda Michal
Cienciala Jan (H)
9
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Macek Vojtěch
Pidrman David
4
3
Šuléř Stanislav
Petras Vilém
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
61
94
6
13
3
6

Soupiska Sokol Smíchov I. B

jméno
nar.
BH
1
Chlumský Tomáš
18.05.1999
415
6
2
Bradáč Matěj
20.04.2004
355
6
3
Farbiak Marek
19.06.1988
543
4
4
Macek Vojtěch
20.03.2001
509
4
5
Pidrman David
25.03.2000
947
3
6
Pavlík Šimon
10.04.1990
1029
1
7
Macek Matyáš
14.03.2004
1029
1
8
Pidrman Dominik
24.02.2003
1029
1
9
Keníž Martin (EU)
06.11.1984
1029
1
21
Oberlanderová Natálie
23.03.2007
658
3
22
Taskinen Eveliina Ida Maria (EU)
04.06.2002
927
1
23
Řežábková Marika
18.10.1992
927
1
24
Šornová Klára
31.03.2007
927
1
25
Tomečková Anita
10.09.2008
927
1
26
Neffová Dominika
21.07.2006
927
1

Soupiska TJ Sokol Vršovice II.

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Michal
12.09.1989
284
9
2
Cienciala Jan (H)
09.01.2004
641
4
3
Orálek Štěpán
20.08.1994
1029
1
4
Dvořák Radek
14.12.1974
1029
1
5
Votápek Jakub
07.01.1987
1029
1
6
Šuléř Stanislav
12.10.1970
1029
1
7
Petras Vilém
01.01.1995
1029
1
21
Časarová Veronika
18.08.2000
927
1
22
Čurdová Simona (H)
15.03.2001
927
1
23
Ksandrová Jana
04.09.1968
927
1
24
Strejčovská Veronika
28.03.1983
927
1