Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
2
24:21
50:43
372:365
8
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
2
20:25
43:53
377:389
8
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
5
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
3
1
20:16
42:33
308:299
7
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
4
8:28
17:56
198:394
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
11
TK Horní Měcholupy C TK Konstruktiva, z.s. B
8:1
16:2
103:38
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Duda Adam
9
Brajer Michal (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Duda Václav
1
Novotný Bořek Jan
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Přikrylová Kateřina (H)
1
Hrbasová Daniela
4
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
4.
Sázavská Veronika
1
Novotná Adéla
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Jumar Jakub
1
Saic Pavel
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Hrouda Tomáš
1
Bičík Petr
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
7.
Přikrylová Kateřina (H)
Sázavská Veronika
1
1
Hrbasová Daniela
Novotná Adéla
4
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
8.
Duda Adam
Hrouda Tomáš
9
1
Brajer Michal (H)
Bičík Petr
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Jumar Pavel
Máca Ondřej
1
1
Saic Pavel
Novotný Bořek Jan
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
               
103
38
16
2
8
1

Soupiska TK Horní Měcholupy C

jméno
nar.
BH
1
Duda Adam
02.08.2008
259
9
2
Duda Václav
13.09.1974
1029
1
3
Jumar Jakub
08.10.2007
1029
1
4
Hrouda Tomáš
06.12.1986
1029
1
5
Fröhlich Adam
24.01.1973
1029
1
6
Koliha Matouš (H)
21.12.1972
1029
1
7
Holada Jan
16.03.2007
1029
1
8
Fojtů Lukas
19.01.2008
1029
1
9
Máca Ondřej
17.03.1996
1029
1
10
Mohamed Rahman (H)
30.07.2009
1029
1
11
Jumar Pavel
29.08.1975
1029
1
12
Holub Jakub (H)
08.01.2008
1029
1
21
Pešková Johana
23.01.2002
325
6
22
Zajíčková Kateřina (H)
07.02.2010
927
1
23
Rosolová Petra
20.12.1993
927
1
24
Přikrylová Kateřina (H)
28.08.2010
927
1
25
Sázavská Veronika
10.07.1982
927
1
26
Allertová Kamila
05.01.1967
927
1
27
Mužíková Tereza (H)
09.01.2004
927
1
28
Procházková Eva
15.05.1985
927
1

Soupiska TK Konstruktiva, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Gold Oliver
19.04.2001
1029
1
2
Bán Zoltán
12.08.1993
1029
1
3
Vlásek Tomáš
09.03.1964
1029
1
4
Jarolím Martin
27.03.1978
1029
1
5
Hubač Marek
29.03.2007
1029
1
6
Brajer Michal (H)
09.11.1965
1029
1
7
Novák Pavel
31.03.1959
1029
1
8
Vajda Andrej
25.10.2003
1029
1
9
Novotný Bořek Jan
04.03.2009
1029
1
10
Saic Pavel
11.08.1973
1029
1
11
Šlemín Pavel
21.06.1970
1029
1
12
Bičík Petr
18.06.1983
1029
1
21
Hrbasová Daniela
22.05.1969
412
4
22
Lhotáková Markéta
25.01.1971
927
1
23
Lloyd Petra
09.02.1974
927
1
24
Kodešová Iva (H)
31.03.1973
927
1
25
Jandourková Veronika
25.07.2005
927
1
26
Novotná Adéla
02.12.2005
927
1