Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
6
0
39:15
79:32
533:342
12
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
5
2
36:26
79:62
619:541
12
3
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
2
31:23
67:56
542:510
10
4
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
3
31:23
67:51
550:502
9
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
3
29:21
62:47
494:435
9
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
3
3
22:32
53:66
455:516
9
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
1
6
23:37
49:79
498:616
8
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
6
10:44
26:89
393:622
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
9
SK Aritma Praha A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
7:2
14:7
98:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fafl Martin
3
Gorbušin Ivan
9
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Matějka Daniel
4
Lazarev Leon
6
6:1
3:6
6:4
15
11
2
1
1
0
3.
Voracek Eva Marie (EU)
20
Starečková Viktorie (H)
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
4.
Kalousková Sylvie
6
Tichá Julie
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
5.
Kameník Martin
4
Hauge Lukáš
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Elich Samuel
9
Čepl Filip (H)
1
4:6
6:1
6:2
16
9
2
1
1
0
7.
Matějka Daniel
Fafl Martin
4
3
Hauge Lukáš
Čepl Filip (H)
6
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
8.
Kameník Martin
Elich Samuel
4
9
Lazarev Leon
Gorbušin Ivan
6
9
6:2
3:6
1:0
10
8
2
1
1
0
9.
Voracek Eva Marie (EU)
Kalousková Sylvie
20
6
Starečková Viktorie (H)
Tichá Julie
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
98
74
14
7
7
2

Soupiska SK Aritma Praha A

jméno
nar.
BH
1
Zelinka David
18.04.1998
314
6
2
Fafl Martin
07.04.1984
839
3
3
Matějka Daniel
14.01.2002
689
4
4
Kameník Martin
26.02.1988
591
4
5
Kožíšek Tomáš
20.03.1978
924
3
6
Pavlík David
23.05.1994
851
3
7
Elich Samuel
01.12.2004
202
9
8
Krištůfek Lukáš
16.08.2005
299
9
9
Soukup Albert (H)
02.10.2005
425
6
10
Bořek-Dohalský Vojtěch
07.01.2004
290
9
11
Přistoupil Marek
11.07.2006
641
4
12
Kubík Zdeněk (H)
19.06.1975
1029
1
21
Voracek Eva Marie (EU)
26.03.1999
59
20
22
Janíčkovičová Nikol (H)
06.07.2007
75
15
23
Kalousková Sylvie
08.10.2002
335
6
24
Machková Natálie
12.07.2005
506
4
25
Krausová Tereza
12.12.1981
556
4
26
Šimková Barbara
04.08.2006
260
9
27
Břicháčová Petra
16.05.1995
773
3
28
Brožová Ivona
06.02.1995
927
1

Soupiska Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Gorbušin Ivan
07.06.2001
297
9
2
Lazarev Leon
12.02.2002
369
6
3
Žák Kryštof
23.08.2002
287
9
4
Hauge Lukáš
17.03.2003
410
6
5
Tuša Robert (H)
14.02.2006
438
6
6
Čepl Filip (H)
24.01.2006
1029
1
7
Hegenbart Max
08.10.2001
1029
1
8
Šimek Pavel
15.12.1978
1029
1
9
Blažek Tomáš
06.05.1991
1029
1
21
Linhartová Nela (H)
12.04.2007
102
15
22
Dobiášová Vanessa (H)
09.01.2008
367
6
23
Starečková Viktorie (H)
09.03.2006
927
1
24
Tichá Julie
28.03.2009
927
1
25
Rathanová Kateřina
25.08.2009
927
1