Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
1
28:17
59:42
458:409
9
2
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
4
0
24:12
49:26
335:257
8
3
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
1
24:12
51:28
400:328
7
4
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
2
19:16
42:36
351:322
6
5
SK Aritma Praha A
Tisknout
2
2
19:16
40:37
335:300
6
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
2
2
17:19
42:40
350:340
6
7
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
9:36
23:73
330:514
5
8
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
0
4
12:24
26:50
290:379
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
6
TK Sport Kolovraty LOB S.A. Bohnice, z.s. A
6:3
12:6
89:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubín Marian
20
Kalivoda Adam
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
2.
Válek Milan
12
Brettl Filip
6
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
3.
Nováčková Karolína
9
Novotná Naira
4
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
4.
Skopcová Valerie
1
Ondráčková Kateřina
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Břicháček Bedřich (H)
4
Perníček Lukáš
3
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
6.
Roušar Petr
3
Růžek Filip (H)
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Nováčková Karolína
Skopcová Valerie
9
1
Ondráčková Kateřina
Novotná Naira
1
4
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Válek Milan
Břicháček Bedřich (H)
12
4
Brettl Filip
Perníček Lukáš
6
3
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
9.
Roušar Petr
Kubín Marian
3
20
Kalivoda Adam
Růžek Filip (H)
4
4
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
               
89
82
12
6
6
3

Soupiska TK Sport Kolovraty

jméno
nar.
BH
1
Kubín Marian
14.10.2002
73
20
2
Diefenbach Louis (EU)
03.06.2007
822
3
3
Göring Marlon (EU)
26.04.1996
220
9
4
Válek Milan
04.09.1999
138
12
5
Uhlíř Vít
16.10.1996
302
6
6
Břicháček Bedřich (H)
08.04.2006
689
4
7
Roušar Petr
14.03.1991
965
3
8
Volf Jakub
04.11.1998
584
4
9
Tichy Tomas
10.08.2009
516
4
10
Vydlák Šimon
13.09.2002
1029
1
11
Königsmark Jan
14.12.1984
1029
1
12
Schwarz Ondřej
06.08.2009
1029
1
21
Jará Lenka
29.07.1995
310
6
22
Nováčková Karolína
26.02.2003
241
9
23
Uhlířová Veronika
10.05.1996
436
4
24
Klusáková Lucie
14.04.1981
458
4
25
Špejzlová Martina
18.12.2002
927
1
26
Skopcová Valerie
06.11.2009
927
1
27
Kotlasová Klára
10.08.2010
927
1
28
Hádková Anna
18.12.2010
927
1

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Sklenka Victor Andrés
21.09.2001
68
20
2
Kalivoda Adam
17.04.1997
480
4
3
Brettl Filip
12.12.2006
358
6
4
Perníček Lukáš
06.12.2007
924
3
5
Růžek Filip (H)
27.07.2006
548
4
6
Kuneš Filip
30.09.1993
871
3
7
Novotný Bruno
27.07.2004
802
3
8
Agovič Semi
11.06.2003
1029
1
9
Plůcha Martin
27.06.1986
1029
1
10
Surovčík Roman
30.01.1972
1029
1
11
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
12
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
21
Svobodová Jana (H)
01.08.2008
658
3
22
Novotná Naira
29.05.2008
506
4
23
Dirlbeck Isabelle
11.05.2008
773
3
24
Teiralová Adéla
16.02.2009
828
3
25
Ondráčková Kateřina
05.06.2007
927
1
26
Agovič Lejla
11.06.2003
927
1
27
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
28
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1