Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
1
28:17
59:42
458:409
9
2
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
4
0
24:12
49:26
335:257
8
3
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
1
24:12
51:28
400:328
7
4
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
2
19:16
42:36
351:322
6
5
SK Aritma Praha A
Tisknout
2
2
19:16
40:37
335:300
6
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
2
2
17:19
42:40
350:340
6
7
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
9:36
23:73
330:514
5
8
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
0
4
12:24
26:50
290:379
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
5
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A SK HAMR, z.s. C
3:6
9:12
74:89
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Gorbušin Ivan
9
Pírek František
6
6:4
3:6
1:6
10
16
1
2
0
1
2.
Lazarev Leon
6
Voleský Daniel
9
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Dobiášová Vanessa (H)
6
Heřmanová Tereza
9
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Starečková Viktorie (H)
1
Heřmanová Barbora
12
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
5.
Hauge Lukáš
6
Augustýn Tadeáš
6
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Tuša Robert (H)
6
Rybín Kryštof
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Dobiášová Vanessa (H)
Starečková Viktorie (H)
6
1
Heřmanová Tereza
Heřmanová Barbora
9
12
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Hauge Lukáš
Tuša Robert (H)
6
6
Voleský Daniel
Augustýn Tadeáš
9
6
6:4
4:6
0:1
10
11
1
2
0
1
9.
Gorbušin Ivan
Lazarev Leon
9
6
Pírek František
Rybín Kryštof
6
1
6:4
5:7
0:1
11
12
1
2
0
1
               
74
89
9
12
3
6

Soupiska Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Gorbušin Ivan
07.06.2001
297
9
2
Lazarev Leon
12.02.2002
369
6
3
Žák Kryštof
23.08.2002
287
9
4
Hauge Lukáš
17.03.2003
410
6
5
Tuša Robert (H)
14.02.2006
438
6
6
Čepl Filip (H)
24.01.2006
1029
1
7
Hegenbart Max
08.10.2001
1029
1
8
Šimek Pavel
15.12.1978
1029
1
9
Blažek Tomáš
06.05.1991
1029
1
21
Linhartová Nela (H)
12.04.2007
102
15
22
Dobiášová Vanessa (H)
09.01.2008
367
6
23
Starečková Viktorie (H)
09.03.2006
927
1
24
Tichá Julie
28.03.2009
927
1
25
Rathanová Kateřina
25.08.2009
927
1

Soupiska SK HAMR, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Dvořák Lukáš
16.07.2006
223
9
2
Pírek František
02.06.2000
353
6
3
Kločurek Daniel (H)
08.03.2007
774
3
4
Voleský Daniel
22.10.2007
241
9
5
Žoldák Patrik
02.06.2006
391
6
6
Leipner Petr (H)
13.02.2006
532
4
7
Kubec Filip
07.04.2007
722
3
8
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
315
6
9
Holík Jakub
02.01.1992
881
3
10
Rybín Kryštof
23.06.2005
1029
1
11
Kačín Ondřej
30.07.2011
1029
1
21
Zikmundová Valérie (H)
11.10.2006
127
12
22
Heřmanová Tereza
27.06.2009
196
9
23
Nouzová Lucie
18.05.2005
121
12
24
Heřmanová Barbora
06.02.2005
150
12
25
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
155
12
26
Irahola Natalie
23.07.2009
458
4
27
Zikmundová Aneta
16.06.2007
306
6
28
Žoldáková Denisa
01.01.2008
412
4