Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
6
0
39:15
79:32
533:342
12
2
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
2
31:23
67:56
542:510
10
3
SK Aritma Praha A
Tisknout
4
2
30:23
65:55
520:470
10
4
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
3
31:23
67:51
550:502
9
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
3
29:21
62:47
494:435
9
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
3
3
22:32
53:66
455:516
9
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
1
5
20:31
42:65
427:517
7
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
6
10:44
26:89
393:622
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2024
23
SK HAMR, z.s. C SK Aritma Praha A
3:6
8:14
84:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Voleský Daniel
9
Fafl Martin
3
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Augustýn Tadeáš
6
Matějka Daniel
4
4:6
6:4
6:2
16
12
2
1
1
0
3.
Nouzová Lucie
12
Kalousková Sylvie
6
6:4
5:7
5:7
16
18
1
2
0
1
4.
Irahola Natalie
4
Machková Natálie
4
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Holík Jakub
3
Kameník Martin
4
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
6.
Rybín Kryštof
1
Elich Samuel
9
3:6
6:2
6:3
15
11
2
1
1
0
7.
Nouzová Lucie
Irahola Natalie
12
4
Kalousková Sylvie
Machková Natálie
6
4
6:4
2:6
0:1
8
11
1
2
0
1
8.
Voleský Daniel
Augustýn Tadeáš
9
6
Kameník Martin
Matějka Daniel
4
4
 
 
 
0
12
0
2
0
1
9.
Holík Jakub
Rybín Kryštof
3
1
Elich Samuel
Krištůfek Lukáš
9
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
84
101
8
14
3
6

Soupiska SK HAMR, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Dvořák Lukáš
16.07.2006
223
9
2
Pírek František
02.06.2000
353
6
3
Kločurek Daniel (H)
08.03.2007
774
3
4
Voleský Daniel
22.10.2007
241
9
5
Žoldák Patrik
02.06.2006
391
6
6
Leipner Petr (H)
13.02.2006
532
4
7
Kubec Filip
07.04.2007
722
3
8
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
315
6
9
Holík Jakub
02.01.1992
881
3
10
Rybín Kryštof
23.06.2005
1029
1
11
Kačín Ondřej
30.07.2011
1029
1
21
Zikmundová Valérie (H)
11.10.2006
127
12
22
Heřmanová Tereza
27.06.2009
196
9
23
Nouzová Lucie
18.05.2005
121
12
24
Heřmanová Barbora
06.02.2005
150
12
25
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
155
12
26
Irahola Natalie
23.07.2009
458
4
27
Zikmundová Aneta
16.06.2007
306
6
28
Žoldáková Denisa
01.01.2008
412
4

Soupiska SK Aritma Praha A

jméno
nar.
BH
1
Zelinka David
18.04.1998
314
6
2
Fafl Martin
07.04.1984
839
3
3
Matějka Daniel
14.01.2002
689
4
4
Kameník Martin
26.02.1988
591
4
5
Kožíšek Tomáš
20.03.1978
924
3
6
Pavlík David
23.05.1994
851
3
7
Elich Samuel
01.12.2004
202
9
8
Krištůfek Lukáš
16.08.2005
299
9
9
Soukup Albert (H)
02.10.2005
425
6
10
Bořek-Dohalský Vojtěch
07.01.2004
290
9
11
Přistoupil Marek
11.07.2006
641
4
12
Kubík Zdeněk (H)
19.06.1975
1029
1
21
Voracek Eva Marie (EU)
26.03.1999
59
20
22
Janíčkovičová Nikol (H)
06.07.2007
75
15
23
Kalousková Sylvie
08.10.2002
335
6
24
Machková Natálie
12.07.2005
506
4
25
Krausová Tereza
12.12.1981
556
4
26
Šimková Barbara
04.08.2006
260
9
27
Břicháčová Petra
16.05.1995
773
3
28
Brožová Ivona
06.02.1995
927
1