Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
6
0
39:15
79:32
533:342
12
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
5
2
36:26
79:62
619:541
12
3
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
2
31:23
67:56
542:510
10
4
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
3
31:23
67:51
550:502
9
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
3
29:21
62:47
494:435
9
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
3
3
22:32
53:66
455:516
9
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
1
6
23:37
49:79
498:616
8
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
6
10:44
26:89
393:622
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
17
TJ Radlice z.s. A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
9:0
18:0
108:21
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Štětka Ondřej
25
Gorbušin Ivan
9
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Paroulek Filip
20
Žák Kryštof
9
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Kasková Valentýna
6
 
 
 
12
0
2
0
1
0
4.
Hůlková Amálie
6
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Velík Lukáš (H)
12
Hauge Lukáš
6
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
6.
Řezníček Vladimír
12
Tuša Robert (H)
6
6:0
4:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Kasková Valentýna
Hůlková Amálie
6
6
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Štětka Ondřej
Velík Lukáš (H)
25
12
Gorbušin Ivan
Tuša Robert (H)
9
6
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Paroulek Filip
Řezníček Vladimír
20
12
Žák Kryštof
Hauge Lukáš
9
6
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
               
108
21
18
0
9
0

Soupiska TJ Radlice z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Štětka Ondřej
29.09.1999
35
25
2
Paroulek Filip
20.06.2005
56
20
3
Duda Adam (H)
28.10.2004
58
20
4
Velík Lukáš (H)
17.06.2005
148
12
5
Řezníček Vladimír
01.03.1993
182
12
6
Svoboda Šimon
26.09.2000
162
12
7
Sosna Mojmír
27.07.1984
988
3
8
Voříšek Martin
24.11.1978
1029
1
21
Kodešová Klára (H)
28.05.2006
61
20
22
Dvořáková Kristýna (H)
14.11.2003
374
6
23
Kasková Valentýna
05.08.2005
282
6
24
Hůlková Amálie
17.04.2008
310
6
25
Třešková Kristýna
06.09.1993
875
3
26
Kvochová Kristýna
05.02.2000
927
1

Soupiska Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Gorbušin Ivan
07.06.2001
297
9
2
Lazarev Leon
12.02.2002
369
6
3
Žák Kryštof
23.08.2002
287
9
4
Hauge Lukáš
17.03.2003
410
6
5
Tuša Robert (H)
14.02.2006
438
6
6
Čepl Filip (H)
24.01.2006
1029
1
7
Hegenbart Max
08.10.2001
1029
1
8
Šimek Pavel
15.12.1978
1029
1
9
Blažek Tomáš
06.05.1991
1029
1
21
Linhartová Nela (H)
12.04.2007
102
15
22
Dobiášová Vanessa (H)
09.01.2008
367
6
23
Starečková Viktorie (H)
09.03.2006
927
1
24
Tichá Julie
28.03.2009
927
1
25
Rathanová Kateřina
25.08.2009
927
1