Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
1
28:17
59:42
458:409
9
2
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
4
0
24:12
49:26
335:257
8
3
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
1
24:12
51:28
400:328
7
4
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
2
19:16
42:36
351:322
6
5
SK Aritma Praha A
Tisknout
2
2
19:16
40:37
335:300
6
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
2
2
17:19
42:40
350:340
6
7
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
9:36
23:73
330:514
5
8
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
0
4
12:24
26:50
290:379
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
16
TJ Radlice z.s. A SK Aritma Praha A
6:3
12:7
75:64
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Štětka Ondřej
25
Fafl Martin
3
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
2.
Paroulek Filip
20
Matějka Daniel
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
3.
Kodešová Klára (H)
20
Voracek Eva Marie (EU)
20
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Dvořáková Kristýna (H)
6
Janíčkovičová Nikol (H)
15
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Velík Lukáš (H)
12
Kameník Martin
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Řezníček Vladimír
12
Kožíšek Tomáš
3
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
7.
Kodešová Klára (H)
Dvořáková Kristýna (H)
20
6
Voracek Eva Marie (EU)
Janíčkovičová Nikol (H)
20
15
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Štětka Ondřej
Paroulek Filip
25
20
Fafl Martin
Kameník Martin
3
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Velík Lukáš (H)
Řezníček Vladimír
12
12
Kožíšek Tomáš
Matějka Daniel
3
4
6:1
4:6
1:0
11
7
2
1
1
0
               
75
64
12
7
6
3

Soupiska TJ Radlice z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Štětka Ondřej
29.09.1999
35
25
2
Paroulek Filip
20.06.2005
56
20
3
Duda Adam (H)
28.10.2004
58
20
4
Velík Lukáš (H)
17.06.2005
148
12
5
Řezníček Vladimír
01.03.1993
182
12
6
Svoboda Šimon
26.09.2000
162
12
7
Sosna Mojmír
27.07.1984
988
3
8
Voříšek Martin
24.11.1978
1029
1
21
Kodešová Klára (H)
28.05.2006
61
20
22
Dvořáková Kristýna (H)
14.11.2003
374
6
23
Kasková Valentýna
05.08.2005
282
6
24
Hůlková Amálie
17.04.2008
310
6
25
Třešková Kristýna
06.09.1993
875
3
26
Kvochová Kristýna
05.02.2000
927
1

Soupiska SK Aritma Praha A

jméno
nar.
BH
1
Zelinka David
18.04.1998
314
6
2
Fafl Martin
07.04.1984
839
3
3
Matějka Daniel
14.01.2002
689
4
4
Kameník Martin
26.02.1988
591
4
5
Kožíšek Tomáš
20.03.1978
924
3
6
Pavlík David
23.05.1994
851
3
7
Elich Samuel
01.12.2004
202
9
8
Krištůfek Lukáš
16.08.2005
299
9
9
Soukup Albert (H)
02.10.2005
425
6
10
Bořek-Dohalský Vojtěch
07.01.2004
290
9
11
Přistoupil Marek
11.07.2006
641
4
12
Kubík Zdeněk (H)
19.06.1975
1029
1
21
Voracek Eva Marie (EU)
26.03.1999
59
20
22
Janíčkovičová Nikol (H)
06.07.2007
75
15
23
Kalousková Sylvie
08.10.2002
335
6
24
Machková Natálie
12.07.2005
506
4
25
Krausová Tereza
12.12.1981
556
4
26
Šimková Barbara
04.08.2006
260
9
27
Břicháčová Petra
16.05.1995
773
3
28
Brožová Ivona
06.02.1995
927
1