Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

00 - Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
7
0
45:15
94:36
705:416
14
2
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
6
1
44:18
94:42
691:440
13
3
TK Radošovice B
Tisknout
4
3
41:22
86:55
660:534
11
4
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
4
31:32
65:70
568:590
10
5
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
3
4
25:33
59:70
506:525
10
6
LTC Houštka C
Tisknout
2
5
26:37
57:80
459:611
9
7
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
2
5
20:43
45:89
403:614
9
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
6
15:47
38:96
403:665
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024 NT 02.06.
15
Slavoj Český Brod LTC Slovan Kladno B
6:3
14:6
107:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubelka David
12
Tauber Václav
12
6:7
6:1
2:6
14
14
1
2
0
1
2.
Bezemek Petr
4
Vlček Daniel
3
6:7
6:3
5:7
17
17
1
2
0
1
3.
Šalková Natálie (H)
25
Jonášová Kristýna
9
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Šárová Lucie (H)
6
Dolejší Eliška (H)
6
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
5.
Komínek Kryštof (H)
6
Sembdner Adam
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Šebesta Filip
1
Sklenička Jan (H)
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
7.
Šalková Natálie (H)
Šárová Lucie (H)
25
6
Jonášová Kristýna
Dolejší Eliška (H)
9
6
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
8.
Kubelka David
Komínek Kryštof (H)
12
6
Tauber Václav
Sembdner Adam
12
4
3:2
 
 
12
2
2
0
1
0
9.
Bezemek Petr
Šebesta Filip
4
1
Vlček Daniel
Sklenička Jan (H)
3
1
3:4
 
 
3
12
0
2
0
1
               
107
62
14
6
6
3

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Semerák Jan
26.01.2001
496
4
2
Kubelka David
28.07.2003
179
12
3
Bezemek Petr
18.03.1997
608
4
4
Příhoda Jan
13.05.2002
460
4
5
Ledvina Jan
06.04.2006
279
9
6
Koula Petr
02.06.1978
898
3
7
Komínek Kryštof (H)
08.05.2008
443
6
8
Šebesta Filip
05.05.1994
1029
1
9
Dolejší Petr
10.11.1993
1029
1
10
Bouček František
17.07.2005
1029
1
11
Příhoda Jan
28.01.1974
1029
1
12
Dvořák Michal
16.04.1973
1029
1
21
Šalková Natálie (H)
21.06.2006
36
25
22
Barnes Katherine (Z)
29.08.2001
41
25
23
Barnatová Veronika
09.09.2006
98
15
24
Jarošová Adéla
16.11.1994
223
9
25
Šárová Lucie (H)
23.04.2006
285
6
26
Chmelíková Charlotte
17.06.2007
226
9
27
Bláhová Natalie
02.05.2006
412
4
28
Boučková Karolína (H)
07.05.2008
570
4

Soupiska LTC Slovan Kladno B

jméno
nar.
BH
1
Mrázek David
14.09.1992
576
4
2
Vrtílka Jakub
10.08.2008
326
6
3
Tauber Václav
03.06.2002
153
12
4
Vlček Daniel
31.05.2006
744
3
5
Sembdner Adam
02.09.2004
466
4
6
Pleticha Petr
27.11.1991
1029
1
7
Sklenička Jan (H)
26.07.2002
1029
1
8
Fiala Jan
09.03.1997
1029
1
21
Hostáková Julie (H)
21.04.2007
118
12
22
Lakomá Klára
17.04.2006
474
4
23
Jonášová Kristýna
02.08.1994
186
9
24
Dolejší Eliška (H)
22.03.2006
322
6
25
Mlynářová Tereza
05.04.1988
927
1