Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

00 - Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
6
0
39:15
82:34
624:370
12
2
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
5
1
35:18
76:42
581:392
11
3
TK Radošovice B
Tisknout
3
3
32:22
68:55
551:510
9
4
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
31:23
65:52
520:480
9
5
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
3
3
25:27
57:58
460:444
9
6
LTC Houštka C
Tisknout
2
4
22:32
48:69
386:519
8
7
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
2
4
20:34
45:71
379:505
8
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
6
10:43
27:87
311:592
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
4
LTC Slovan Kladno B TK Radošovice B
4:5
10:11
101:111
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
5
TK Radošovice B TK Benátky nad Jizerou
4:5
8:12
70:92
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
12
TK Radošovice B Lokomotiva Beroun
8:1
16:4
110:47
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
14
TK Roja Příbram z.s. TK Radošovice B
5:4
12:9
94:72
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
19
TK Radošovice B Slavoj Český Brod
4:5
10:11
90:108
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
23
LTC Houštka C TK Radošovice B
2:7
6:14
68:98
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
26
TK Radošovice B F.H.TK Dobřichovice
0:0
 
 
 

Soupiska TK Radošovice B

jméno
nar.
BH
1
Rice Keegan Alexander (Z)
20.06.2006
126
12
2
Šubert Vítek (H)
23.10.2001
466
4
3
Šafařík Jakub
18.09.2005
140
12
4
Burian Vojtěch
21.04.2003
383
6
5
Luňák Maxim (H)
20.12.2007
662
4
6
Barták Antonín
27.01.2003
1029
1
7
Olšák Petr
22.09.1982
1029
1
8
Toman Kryštof (H)
14.01.2004
1029
1
9
Nekovář Max (H)
29.09.2009
1029
1
10
Nehasil Marek
11.04.1989
1029
1
11
Macinauer Dan
11.03.2009
1029
1
12
Pelant Marek
09.12.2005
1029
1
21
Tomcová Štěpánka (H)
06.10.2005
252
9
22
Farajpourova Aináz (H)
17.07.2011
706
3
23
Kubíková Lucie Marie (H)
04.09.2003
469
4
24
Hozmanová Vanessa
03.02.2003
506
4
25
Žaludová Kateřina
24.11.1981
616
4
26
Hradilová Lucie
15.09.2006
828
3
27
Čumpelíková Karolína (H)
28.08.2005
773
3
28
Yan Isabella Ruyu (Z)
06.09.2011
927
1
Kapitán družstva TK Radošovice B
Příjmení a jméno: Barták Antonín
Telefon: 601601675
E-mail: tonikbartak@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Radošovice B
Příjmení a jméno: Bubák Zdeněk
Telefon: 602685668
E-mail: bubak.zdenek@seznam.cz