Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

00 - Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
7
0
45:15
94:36
705:416
14
2
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
6
1
44:18
94:42
691:440
13
3
TK Radošovice B
Tisknout
4
3
41:22
86:55
660:534
11
4
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
4
31:32
65:70
568:590
10
5
TK Roja Příbram z.s.
Tisknout
3
4
25:33
59:70
506:525
10
6
LTC Houštka C
Tisknout
2
5
26:37
57:80
459:611
9
7
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
2
5
20:43
45:89
403:614
9
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
6
15:47
38:96
403:665
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024 NT 19.05.
10
F.H.TK Dobřichovice Slavoj Český Brod
3:6
6:12
44:90
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krejčí Tomáš (H)
3
Kubelka David
12
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
2.
Doubek Lukáš
3
Bezemek Petr
4
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
3.
Beranová Veronika
6
Šalková Natálie (H)
25
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Jarošová Adéla
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Háva Filip
3
Koula Petr
3
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Romba Martin
1
Komínek Kryštof (H)
6
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
7.
Šalková Natálie (H)
Jarošová Adéla
25
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Krejčí Tomáš (H)
Romba Martin
3
1
Komínek Kryštof (H)
Kubelka David
6
12
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
9.
Háva Filip
Vymetálek Petr
3
1
Koula Petr
Bezemek Petr
3
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
44
90
6
12
3
6

Soupiska F.H.TK Dobřichovice

jméno
nar.
BH
1
Petera Patrik
12.10.2005
822
3
2
Krejčí Tomáš (H)
25.03.2009
871
3
3
Doubek Lukáš
24.06.2000
839
3
4
Bušniak Michal (EU)
20.11.2006
641
4
5
Háva Filip
21.01.1974
898
3
6
Prinosil David
09.03.1973
1029
1
7
Pála Petr
02.10.1975
1029
1
8
Vymetálek Petr
14.01.1975
1029
1
9
Romba Martin
23.07.1983
1029
1
10
Cihelka Jan
16.10.2002
1029
1
11
Dybal Tomáš
08.10.1999
1029
1
12
Jedlička David
28.03.2010
1029
1
21
Petáková Helena
21.04.2004
207
9
22
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
875
3
23
Havlová Barbora
19.12.2003
358
6
24
Beranová Veronika
01.09.2003
387
6
25
Hlaváčová Veronika
08.12.1998
494
4
26
Smíšková Anna (H)
24.02.2005
374
6
27
Králová Lucie
27.09.2000
927
1
28
Vymetálková Olga
24.01.1976
927
1

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Semerák Jan
26.01.2001
496
4
2
Kubelka David
28.07.2003
179
12
3
Bezemek Petr
18.03.1997
608
4
4
Příhoda Jan
13.05.2002
460
4
5
Ledvina Jan
06.04.2006
279
9
6
Koula Petr
02.06.1978
898
3
7
Komínek Kryštof (H)
08.05.2008
443
6
8
Šebesta Filip
05.05.1994
1029
1
9
Dolejší Petr
10.11.1993
1029
1
10
Bouček František
17.07.2005
1029
1
11
Příhoda Jan
28.01.1974
1029
1
12
Dvořák Michal
16.04.1973
1029
1
21
Šalková Natálie (H)
21.06.2006
36
25
22
Barnes Katherine (Z)
29.08.2001
41
25
23
Barnatová Veronika
09.09.2006
98
15
24
Jarošová Adéla
16.11.1994
223
9
25
Šárová Lucie (H)
23.04.2006
285
6
26
Chmelíková Charlotte
17.06.2007
226
9
27
Bláhová Natalie
02.05.2006
412
4
28
Boučková Karolína (H)
07.05.2008
570
4