Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO I. B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
47:16
96:36
711:416
14
2
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
5
2
38:25
80:54
600:497
12
3
TK Kaznějov
Tisknout
5
2
38:25
78:53
580:485
12
4
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
3
4
32:31
69:66
589:573
10
5
Prazdroj Plzeň
Tisknout
3
4
32:31
65:65
552:514
10
6
SK SPORTCENTRUM Roudná
Tisknout
3
4
30:33
65:71
573:580
10
7
TO Slavoj Tachov
Tisknout
1
6
21:42
45:86
449:629
8
8
Lokomotiva Karlovy Vary B
Tisknout
1
6
14:49
32:99
333:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.6.2024
25
TO Slavoj Tachov SK SPORTCENTRUM Roudná
2:7
5:14
57:102
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Santner Aleš
4
Horáček Patrik
3
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Chada Dalibor
3
Kapr Jan
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
3.
Danko Jan (H)
4
Vaněk Jan
1
6:4
6:7
5:7
17
18
1
2
0
1
4.
Bartoš Ondřej (H)
1
Barnáš Václav
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Suchardová Sandra
3
Lukešová Nicole (H)
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Volfová Lucie
1
Kaprová Andrea
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Suchardová Sandra
Volfová Lucie
3
1
Lukešová Nicole (H)
Kaprová Andrea
4
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Santner Aleš
Chada Dalibor
4
3
Horáček Patrik
Barnáš Václav
3
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Bartoš Ondřej (H)
braun Josef
1
1
Ryška Michal
Vaněk Jan
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
               
57
102
5
14
2
7

Soupiska TO Slavoj Tachov

jméno
nar.
BH
1
Mareš Vojtěch (H)
20.09.1986
408
6
2
Mráček Tomáš (H)
27.06.1998
568
4
3
Santner Aleš
29.10.1989
474
4
4
Chada Dalibor
16.08.1980
871
3
5
Danko Jan (H)
06.08.1986
474
4
6
Bartoš Ondřej (H)
27.12.2001
1029
1
7
braun Josef
01.01.1964
1029
1
21
Suchardová Sandra
11.10.1990
828
3
22
Schejbalová Martina
29.03.1989
658
3
23
Volfová Lucie
01.03.1988
927
1

Soupiska SK SPORTCENTRUM Roudná

jméno
nar.
BH
1
Horáček Patrik
28.09.1976
788
3
2
Ryška Michal
05.09.1982
1029
1
3
Kapr Jan
28.02.1992
1029
1
4
Valeš Daniel (H)
29.10.1975
1029
1
5
Vaněk Jan
28.05.1980
1029
1
6
Barnáš Václav
11.07.1980
1029
1
21
Lukešová Nicole (H)
27.10.2006
616
4
22
Voráčová Marcela
10.08.1994
773
3
23
Kaprová Andrea
12.11.1993
927
1
24
Lecjaksová Michaela
14.01.1994
927
1
25
Stará Miroslava
27.11.1970
927
1