Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO I. B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Kaznějov
Tisknout
5
0
34:11
68:24
460:283
10
2
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
5
0
31:14
64:31
500:328
10
3
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
2
3
23:22
50:46
412:388
7
4
Prazdroj Plzeň
Tisknout
2
2
22:14
44:31
347:249
6
5
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
2
2
18:18
39:38
313:319
6
6
SK SPORTCENTRUM Roudná
Tisknout
2
2
15:21
34:43
295:331
6
7
TO Slavoj Tachov
Tisknout
0
5
13:32
27:66
295:474
5
8
Lokomotiva Karlovy Vary B
Tisknout
0
4
6:30
13:60
145:395
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024
1
Prazdroj Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná
4:5
8:12
76:89
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2024
5
SK SPORTCENTRUM Roudná TCF Schicht Mariánské Lázně B
5:4
11:9
82:77
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024
9
TK Kaznějov SK SPORTCENTRUM Roudná
6:3
12:7
78:52
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024
13
SK SPORTCENTRUM Roudná TCG Karlovy Vary B
2:7
4:14
72:100
Zápis o utkání - oficiální
5
1.6.2024
17
Lokomotiva Karlovy Vary B SK SPORTCENTRUM Roudná
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.6.2024
21
SK SPORTCENTRUM Roudná TK Škoda Plzeň C
0:0
 
 
 
7
22.6.2024
25
TO Slavoj Tachov SK SPORTCENTRUM Roudná
0:0
 
 
 

Soupiska SK SPORTCENTRUM Roudná

jméno
nar.
BH
1
Horáček Patrik
28.09.1976
788
3
2
Ryška Michal
05.09.1982
1029
1
3
Kapr Jan
28.02.1992
1029
1
4
Valeš Daniel (H)
29.10.1975
1029
1
5
Vaněk Jan
28.05.1980
1029
1
6
Barnáš Václav
11.07.1980
1029
1
21
Lukešová Nicole (H)
27.10.2006
616
4
22
Voráčová Marcela
10.08.1994
773
3
23
Kaprová Andrea
12.11.1993
927
1
24
Lecjaksová Michaela
14.01.1994
927
1
25
Stará Miroslava
27.11.1970
927
1
Kapitán družstva SK SPORTCENTRUM Roudná
Příjmení a jméno: Kaprová Andrea
Telefon: 732564953
E-mail: AKaprova@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva SK SPORTCENTRUM Roudná
Příjmení a jméno: Barnáš Václav
Telefon: +420602474224
E-mail: Akaprova@seznam.cz