Datum narození: | 28.02.1992 |
Platnost reg. do: | 16.04.2025 |
Klub: | SK SPORTCENTRUM Roudná |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2004 | Prazdroj Plzeň | 1151 (3) | |||
2005 | Prazdroj Plzeň | 490 (1) | |||
2006 | Prazdroj Plzeň | 383 (6) |
|||
2007 | Prazdroj Plzeň | 234 (1) |
789 (4) | ||
2008 | Prazdroj Plzeň | 427 (6) | 1054 (4) | ||
2009 | Prazdroj Plzeň | 295 (9) | |||
2010 | Prazdroj Plzeň | 158 (12) | |||
2011 | Prazdroj Plzeň | 230 (1) | 670 (9) | ||
2012 | Prazdroj Plzeň | 1179 (4) | |||
2013 | Prazdroj Plzeň | 695 (6) | |||
2015 | Prazdroj Plzeň | 881 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | ODO I. B 25.5.2024, SK SPORTCENTRUM Roudná - TCG Karlovy Vary B |
0 |
2. | ODO I. B 1.6.2024, Lokomotiva Karlovy Vary B - SK SPORTCENTRUM Roudná |
0 |
3. | ODO I. B 15.6.2024, SK SPORTCENTRUM Roudná - TK Škoda Plzeň C |
0 |
4. | ODO I. B 22.6.2024, TO Slavoj Tachov - SK SPORTCENTRUM Roudná |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | ODO I. B 25.5.2024, SK SPORTCENTRUM Roudná - TCG Karlovy Vary B |
1 |
2. | ODO I. B 1.6.2024, Lokomotiva Karlovy Vary B - SK SPORTCENTRUM Roudná |
1 |
3. | ODO I. B 15.6.2024, SK SPORTCENTRUM Roudná - TK Škoda Plzeň C |
0 |
4. | ODO I. B 22.6.2024, TO Slavoj Tachov - SK SPORTCENTRUM Roudná |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
25.5.2024, ODO I. B SK SPORTCENTRUM Roudná - TCG Karlovy Vary B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kapr Jan | - | Knop Antonín | 4:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
25.5.2024, ODO I. B SK SPORTCENTRUM Roudná - TCG Karlovy Vary B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kapr, Barnáš | - | Knop, Daňo | 6:4, 7:5 |
získané body: 1 b. |
1.6.2024, ODO I. B Lokomotiva Karlovy Vary B - SK SPORTCENTRUM Roudná | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jonáš Libor | - | Kapr Jan | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
1.6.2024, ODO I. B Lokomotiva Karlovy Vary B - SK SPORTCENTRUM Roudná | ||||
---|---|---|---|---|
team | Michlík, Jonáš | - | Horáček, Kapr | 6:4, 2:6, 0:1 |
získané body: 1 b. |
15.6.2024, ODO I. B SK SPORTCENTRUM Roudná - TK Škoda Plzeň C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kapr Jan | - | Zummer Michael | 3:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
15.6.2024, ODO I. B SK SPORTCENTRUM Roudná - TK Škoda Plzeň C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kapr, Vaněk | - | Staněk, Bek | 4:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
22.6.2024, ODO I. B TO Slavoj Tachov - SK SPORTCENTRUM Roudná | ||||
---|---|---|---|---|
team | Chada Dalibor | - | Kapr Jan | 6:3, 7:5 |
získané body: 0 b. |
22.6.2024, ODO I. B TO Slavoj Tachov - SK SPORTCENTRUM Roudná | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |