Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové z.s. B
Tisknout
5
0
40:5
81:15
507:222
10
2
Spartak Vrchlabí
Tisknout
3
2
24:21
52:46
396:370
8
3
TJ Lázně Bělohrad B
Tisknout
3
2
23:22
50:50
393:403
8
4
TK Semily A
Tisknout
3
1
22:14
48:30
345:263
7
5
Tenis Nová Paka A
Tisknout
3
1
17:19
36:43
277:311
7
6
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Tisknout
1
4
20:25
45:50
361:354
6
7
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
4
11:34
25:72
252:472
6
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
0
5
14:31
32:63
280:416
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
4
Spartak Vrchlabí TK Dynamo Hradec Králové B
6:3
14:7
95:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hayek Lukáš
4
Martinek Ondřej
3
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Pavel Tomáš (H)
3
Slavík Ondřej
1
3:6
6:1
1:0
10
7
2
1
1
0
3.
Hollová Michaela
4
Vaňková Lucie (H)
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Pavlová Milena
1
Dittrichová Sofie
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
5.
Majera Denis (H)
1
Sedliský Ondřej
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
6.
Krejza Milan
1
Michálek Lukáš
1
6:2
2:6
0:1
8
9
1
2
0
1
7.
Hollová Michaela
Pavlová Milena
4
1
Vaňková Lucie (H)
Dittrichová Sofie
1
1
3:6
6:3
0:1
9
10
1
2
0
1
8.
Hayek Lukáš
Pavel Tomáš (H)
4
3
Martinek Ondřej
Slavík Ondřej
3
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Majera Denis (H)
Krejza Milan
1
1
Sedliský Ondřej
Michálek Lukáš
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
               
95
62
14
7
6
3

Soupiska Spartak Vrchlabí

jméno
nar.
BH
1
Hayek Lukáš
04.01.1978
689
4
2
Pavel Tomáš (H)
14.01.2003
802
3
3
Majera Denis (H)
25.03.2009
1029
1
4
Karavan Matěj
06.10.2002
1029
1
5
Krejza Milan
04.04.1958
1029
1
6
Holl Martin
06.02.2007
1029
1
7
Vavřínek Aleš
02.03.1975
1029
1
8
Karavan Tomáš
22.11.1976
1029
1
21
Hollová Michaela
24.03.1976
521
4
22
Pavlová Milena
07.02.1983
927
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Martinek Ondřej
22.05.1980
898
3
2
Slavík Ondřej
01.08.1989
1029
1
3
Adam Pavel
06.03.1964
1029
1
4
Michálek Tomáš
26.01.2003
1029
1
5
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1029
1
6
Michálek Lukáš
26.01.2003
1029
1
7
Částek Adam
30.06.2006
1029
1
8
Martinek Vojtěch
19.07.2008
1029
1
9
Karel Jakub
14.12.2007
1029
1
10
Vojáček Josef
21.05.2007
1029
1
11
Douda Štěpán
25.09.2008
1029
1
21
Vaňková Lucie (H)
29.09.1979
927
1
22
Mahlerová Kateřina
23.03.1980
927
1
23
Dittrichová Sofie
29.12.2006
927
1
24
Reichlová Alžběta (H)
03.01.2008
927
1
25
Stříteská Ema
21.04.2008
927
1
26
Horáčková Žaneta
09.05.2006
927
1