Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové z.s. B
Tisknout
6
0
49:5
99:15
615:222
12
2
Spartak Vrchlabí
Tisknout
4
2
30:24
67:53
495:441
10
3
TJ Lázně Bělohrad B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
488:451
10
4
TK Semily A
Tisknout
3
2
24:21
56:42
417:350
8
5
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Tisknout
2
4
27:27
57:58
448:426
8
6
Tenis Nová Paka A
Tisknout
3
2
20:25
43:58
348:410
8
7
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
5
14:40
31:84
300:567
7
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
0
6
14:40
32:81
280:524
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
23
TJ Lázně Bělohrad B TK Dynamo Hradec Králové B
6:3
12:6
95:48
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Veselý František
6
Michálek Tomáš
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
2.
Štrait Petr
4
Michálek Lukáš
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Záveská Jaroslava
1
Reichlová Alžběta (H)
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Machková Vladimíra
1
Horáčková Žaneta
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Klejch Adam
1
Vojáček Josef
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Kindl Libor
1
Douda Štěpán
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Záveská Jaroslava
Machková Vladimíra
1
1
Reichlová Alžběta (H)
Horáčková Žaneta
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Veselý František
Štrait Petr
6
4
Michálek Tomáš
Michálek Lukáš
1
1
4:6
6:7
 
10
13
0
2
0
1
9.
Kindl Libor
Klejch Adam
1
1
Vojáček Josef
Douda Štěpán
1
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
               
95
48
12
6
6
3

Soupiska TJ Lázně Bělohrad B

jméno
nar.
BH
1
Machek Vladimír
28.05.1995
526
4
2
Veselý František
28.03.2003
387
6
3
Štrait Petr
09.11.1971
634
4
4
Klejch Adam
11.03.2002
1029
1
5
Pelikán Tomáš
05.09.1991
1029
1
6
Matouš Martin
29.03.1999
1029
1
7
Kindl Libor
20.01.1973
1029
1
8
Kulhánek Jáchym
13.01.2005
1029
1
9
Kindl Samuel
01.01.2012
1029
1
10
Ochvat Radim
14.06.1977
1029
1
21
Machková Julie
12.02.1993
506
4
22
Záveská Jaroslava
04.02.1964
927
1
23
Machková Vladimíra
04.02.1964
927
1
24
Ježková Lucie
10.05.2006
927
1
25
Davidová Štěpánka
28.05.2005
927
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Martinek Ondřej
22.05.1980
898
3
2
Slavík Ondřej
01.08.1989
1029
1
3
Adam Pavel
06.03.1964
1029
1
4
Michálek Tomáš
26.01.2003
1029
1
5
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1029
1
6
Michálek Lukáš
26.01.2003
1029
1
7
Částek Adam
30.06.2006
1029
1
8
Martinek Vojtěch
19.07.2008
1029
1
9
Karel Jakub
14.12.2007
1029
1
10
Vojáček Josef
21.05.2007
1029
1
11
Douda Štěpán
25.09.2008
1029
1
21
Vaňková Lucie (H)
29.09.1979
927
1
22
Mahlerová Kateřina
23.03.1980
927
1
23
Dittrichová Sofie
29.12.2006
927
1
24
Reichlová Alžběta (H)
03.01.2008
927
1
25
Stříteská Ema
21.04.2008
927
1
26
Horáčková Žaneta
09.05.2006
927
1