Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové z.s. B
Tisknout
5
0
40:5
81:15
507:222
10
2
Spartak Vrchlabí
Tisknout
3
2
24:21
52:46
396:370
8
3
TJ Lázně Bělohrad B
Tisknout
3
2
23:22
50:50
393:403
8
4
TK Semily A
Tisknout
3
1
22:14
48:30
345:263
7
5
Tenis Nová Paka A
Tisknout
3
1
17:19
36:43
277:311
7
6
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Tisknout
1
4
20:25
45:50
361:354
6
7
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
4
11:34
25:72
252:472
6
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
0
5
14:31
32:63
280:416
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
19
TK Dynamo Hradec Králové B TENIS-CENTRUM DTJ HK E
5:4
10:8
68:66
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Martinek Ondřej
3
Kopecký Lukáš
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
2.
Adam Pavel
1
Lovas Vít
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Stříteská Ema
1
Dvořáková Simona
9
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Horáčková Žaneta
1
Prouzová Anna-Marie
3
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Michálek Tomáš
1
Jahelka Štěpán
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
6.
Michálek Lukáš
1
Pala Matyáš
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
7.
Stříteská Ema
Horáčková Žaneta
1
1
Dvořáková Simona
Prouzová Anna-Marie
9
3
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Martinek Ondřej
Adam Pavel
3
1
Kopecký Lukáš
Jahelka Štěpán
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Michálek Tomáš
Michálek Lukáš
1
1
Lovas Vít
Pala Matyáš
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
               
68
66
10
8
5
4

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Martinek Ondřej
22.05.1980
898
3
2
Slavík Ondřej
01.08.1989
1029
1
3
Adam Pavel
06.03.1964
1029
1
4
Michálek Tomáš
26.01.2003
1029
1
5
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1029
1
6
Michálek Lukáš
26.01.2003
1029
1
7
Částek Adam
30.06.2006
1029
1
8
Martinek Vojtěch
19.07.2008
1029
1
9
Karel Jakub
14.12.2007
1029
1
10
Vojáček Josef
21.05.2007
1029
1
11
Douda Štěpán
25.09.2008
1029
1
21
Vaňková Lucie (H)
29.09.1979
927
1
22
Mahlerová Kateřina
23.03.1980
927
1
23
Dittrichová Sofie
29.12.2006
927
1
24
Reichlová Alžběta (H)
03.01.2008
927
1
25
Stříteská Ema
21.04.2008
927
1
26
Horáčková Žaneta
09.05.2006
927
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK E

jméno
nar.
BH
1
Rampír Jakub
30.10.2007
744
3
2
Vyčítal Vojtěch
17.08.2006
1029
1
3
Záleský Matěj
29.06.2006
1029
1
4
Kopecký Lukáš
25.01.2004
1029
1
5
Kárník Dominik
25.01.2003
1029
1
6
Dostál Marek
14.12.2008
1029
1
7
Hudec Václav
18.09.2008
1029
1
8
Krejčíř Pavel
30.09.2010
1029
1
9
Lovas Vít
06.05.2009
1029
1
10
Jahelka Štěpán
02.09.2009
1029
1
11
Pala Matyáš
28.06.2009
1029
1
21
Štětková Klára
14.04.2000
474
4
22
Dvořáková Simona
29.03.2005
226
9
23
Prouzová Anna-Marie
30.04.2004
773
3
24
Růtová Dominika
24.01.2006
927
1
25
Bezděková Ema
24.09.2006
927
1
26
Záleská Jasmína
12.10.2009
927
1