Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové z.s. B
Tisknout
5
0
40:5
81:15
507:222
10
2
Spartak Vrchlabí
Tisknout
3
2
24:21
52:46
396:370
8
3
TJ Lázně Bělohrad B
Tisknout
3
2
23:22
50:50
393:403
8
4
TK Semily A
Tisknout
3
1
22:14
48:30
345:263
7
5
Tenis Nová Paka A
Tisknout
3
1
17:19
36:43
277:311
7
6
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Tisknout
1
4
20:25
45:50
361:354
6
7
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
4
11:34
25:72
252:472
6
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
0
5
14:31
32:63
280:416
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
14
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A TK Dynamo Hradec Králové B
9:0
18:0
110:33
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Borůvka Michal (H)
4
Martinek Ondřej
3
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
2.
Čížek Daniel
1
Adam Pavel
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Dörreová Adéla
6
Dittrichová Sofie
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Řezáčová Štěpánka (H)
3
Reichlová Alžběta (H)
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
5.
Hrdina David
1
Michálek Tomáš
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
6.
Novotný Jakub
1
Michálek Lukáš
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
7.
Dörreová Adéla
Řezáčová Štěpánka (H)
6
3
Dittrichová Sofie
Reichlová Alžběta (H)
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Borůvka Michal (H)
Čížek Daniel
4
1
Martinek Ondřej
Adam Pavel
3
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
9.
Hrdina David
Novotný Jakub
1
1
Michálek Tomáš
Michálek Lukáš
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
110
33
18
0
9
0

Soupiska Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Borůvka Michal (H)
29.06.1996
662
4
2
Dörre Filip
09.12.1995
1029
1
3
Čížek Daniel
12.04.2002
1029
1
4
Hrdina David
18.02.2003
1029
1
5
Novotný Jakub
18.06.1992
1029
1
6
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1029
1
7
Vaniš Patrik
08.02.1975
1029
1
8
Černý Tomáš
25.03.1961
1029
1
9
Dobrev Marcel
29.09.1983
1029
1
10
Kopecký David
16.05.1979
1029
1
11
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1029
1
12
Goliaš Pavol (EU)
08.03.2000
1029
1
21
Dörreová Adéla
28.09.2002
282
6
22
Řezáčová Štěpánka (H)
31.08.2009
706
3
23
Drabbová Adriana (H)
22.09.1993
706
3
24
Gralton Francesca
13.08.2011
927
1
25
Kánská Alžběta (H)
08.04.2010
927
1
26
Karenová Lucie
26.05.2007
927
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Martinek Ondřej
22.05.1980
898
3
2
Slavík Ondřej
01.08.1989
1029
1
3
Adam Pavel
06.03.1964
1029
1
4
Michálek Tomáš
26.01.2003
1029
1
5
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1029
1
6
Michálek Lukáš
26.01.2003
1029
1
7
Částek Adam
30.06.2006
1029
1
8
Martinek Vojtěch
19.07.2008
1029
1
9
Karel Jakub
14.12.2007
1029
1
10
Vojáček Josef
21.05.2007
1029
1
11
Douda Štěpán
25.09.2008
1029
1
21
Vaňková Lucie (H)
29.09.1979
927
1
22
Mahlerová Kateřina
23.03.1980
927
1
23
Dittrichová Sofie
29.12.2006
927
1
24
Reichlová Alžběta (H)
03.01.2008
927
1
25
Stříteská Ema
21.04.2008
927
1
26
Horáčková Žaneta
09.05.2006
927
1