Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové z.s. B
Tisknout
6
0
49:5
99:15
615:222
12
2
Spartak Vrchlabí
Tisknout
4
2
30:24
67:53
495:441
10
3
TJ Lázně Bělohrad B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
488:451
10
4
TK Semily A
Tisknout
3
2
24:21
56:42
417:350
8
5
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Tisknout
2
4
27:27
57:58
448:426
8
6
Tenis Nová Paka A
Tisknout
3
2
20:25
43:58
348:410
8
7
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
5
14:40
31:84
300:567
7
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
0
6
14:40
32:81
280:524
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
2
TJ Lázně Bělohrad B Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
6:3
12:8
73:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Machek Vladimír
4
Hrdina David
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Veselý František
6
Novotný Jakub
1
5:7
6:3
1:0
12
10
2
1
1
0
3.
Machková Julie
4
Dörreová Adéla
6
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Ježková Lucie
1
Drabbová Adriana (H)
3
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Štrait Petr
4
Černý Tomáš
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
6.
Matouš Martin
1
Goliaš Pavol (EU)
1
6:3
3:6
1:0
10
9
2
1
1
0
7.
Machková Julie
Ježková Lucie
4
1
Dörreová Adéla
Drabbová Adriana (H)
6
3
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Machek Vladimír
Veselý František
4
6
Hrdina David
Černý Tomáš
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Štrait Petr
Kindl Libor
4
1
Novotný Jakub
Goliaš Pavol (EU)
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
73
74
12
8
6
3

Soupiska TJ Lázně Bělohrad B

jméno
nar.
BH
1
Machek Vladimír
28.05.1995
526
4
2
Veselý František
28.03.2003
387
6
3
Štrait Petr
09.11.1971
634
4
4
Klejch Adam
11.03.2002
1029
1
5
Pelikán Tomáš
05.09.1991
1029
1
6
Matouš Martin
29.03.1999
1029
1
7
Kindl Libor
20.01.1973
1029
1
8
Kulhánek Jáchym
13.01.2005
1029
1
9
Kindl Samuel
01.01.2012
1029
1
10
Ochvat Radim
14.06.1977
1029
1
21
Machková Julie
12.02.1993
506
4
22
Záveská Jaroslava
04.02.1964
927
1
23
Machková Vladimíra
04.02.1964
927
1
24
Ježková Lucie
10.05.2006
927
1
25
Davidová Štěpánka
28.05.2005
927
1

Soupiska Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Borůvka Michal (H)
29.06.1996
662
4
2
Dörre Filip
09.12.1995
1029
1
3
Čížek Daniel
12.04.2002
1029
1
4
Hrdina David
18.02.2003
1029
1
5
Novotný Jakub
18.06.1992
1029
1
6
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1029
1
7
Vaniš Patrik
08.02.1975
1029
1
8
Černý Tomáš
25.03.1961
1029
1
9
Dobrev Marcel
29.09.1983
1029
1
10
Kopecký David
16.05.1979
1029
1
11
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1029
1
12
Goliaš Pavol (EU)
08.03.2000
1029
1
21
Dörreová Adéla
28.09.2002
282
6
22
Řezáčová Štěpánka (H)
31.08.2009
706
3
23
Drabbová Adriana (H)
22.09.1993
706
3
24
Gralton Francesca
13.08.2011
927
1
25
Kánská Alžběta (H)
08.04.2010
927
1
26
Karenová Lucie
26.05.2007
927
1