Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Orlová C
Tisknout
5
0
32:13
67:30
449:316
10
2
TK TENNISPOINT FM
Tisknout
4
1
38:7
79:19
494:250
9
3
TK SC OSTRAVA B
Tisknout
4
1
29:16
64:36
458:338
9
4
TK Dolní Benešov
Tisknout
2
3
14:31
31:65
315:448
7
5
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
1
4
17:28
39:58
362:419
6
6
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
1
3
11:25
21:53
238:363
5
7
Tenisklub7
Tisknout
0
5
12:33
29:69
269:451
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
11.05.2024
14
TK TENNISPOINT FM TK ARBREX-OSTRAVA
9:0
18:1
105:36
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Konečný David
6
Šebesta Pavel
3
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
2.
Rusňák Vojtěch
1
Šebesta Milan
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Marečková Vendula
4
Urbanová Martina
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Konvičková Eliška
1
Lyčková Miroslava
1
6:1
1:6
1:0
8
7
2
1
1
0
5.
Krmaschek Kryštof
1
Palička David
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
6.
Rojíček Daniel
1
Vyhlídal Jan
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Marečková Vendula
Konvičková Eliška
4
1
Urbanová Martina
Lyčková Miroslava
1
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
8.
Konečný David
Rojíček Daniel
6
1
Šebesta Milan
Vyhlídal Jan
3
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Rusňák Vojtěch
Krmaschek Kryštof
1
1
Šebesta Pavel
Palička David
3
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
105
36
18
1
9
0

Soupiska TK TENNISPOINT FM

jméno
nar.
BH
1
Konečný David
29.05.2003
307
6
2
Rusňák Vojtěch
07.11.2001
1029
1
3
Krmaschek Kryštof
25.08.1999
1029
1
4
Rojíček Daniel
30.01.2008
1029
1
5
Nykl Radim
14.12.1993
1029
1
6
Jányš Albert
04.03.2009
1029
1
7
Hvolka Petr
06.04.2007
1029
1
8
Kuch Kristián
16.08.2008
1029
1
9
Moravec Adam
05.11.2011
1029
1
10
Wagner Matyáš
16.01.2006
1029
1
11
Cecava Patrick
19.09.2012
1029
1
12
Tyleček Jiří
16.11.2010
1029
1
21
Marečková Vendula
03.04.2006
424
4
22
Konvičková Eliška
07.05.2007
927
1
23
Janoviaková Renata
29.11.2010
927
1
24
Chromcová Adéla
31.07.2006
927
1
25
Hlistová Eliška
19.10.2011
927
1
26
Flaksová Helena
09.05.2011
927
1
27
Koníčková Simona
02.10.2012
927
1
28
Lednická Eliška
26.11.2011
927
1

Soupiska TK ARBREX-OSTRAVA

jméno
nar.
BH
1
Šebesta Pavel
25.09.1973
1004
3
2
Šebesta Milan
23.05.1977
988
3
3
Ostrý Jan
27.04.1984
1029
1
4
Kukuczka Pavel
18.12.1989
1029
1
5
Palička David
10.04.1984
1029
1
6
Vyhlídal Jan
24.12.1987
1029
1
7
Šebesta Michal
10.12.2008
1029
1
21
Urbanová Martina
25.03.1989
927
1
22
Rašnerová Michaela
26.02.1994
927
1
23
Lyčková Miroslava
07.12.1977
927
1
24
Lyčková Natálie
05.05.2003
927
1